کامپیوتر مایکروسافت با طراحی اتومبیل جت بوسیله یک نفر هدیه داده می شود

مایکروسافت و ایکس باکس به مناسبت به روزرسانی فرانسه و بنلوکس برای بازی Microsoft Flight Simulator منظور دارند یک کامپیوتر گیمینگ به برنده ی مسابقه ی جدیدشان پیشکش کنند. طراحی ظاهری پی سی گیمینگ مایکروسافت به گونه ای است که ما را یاد ورزش Microsoft Flight Simulator می اندازد. این اثر سی بوسیله سواری هواپیما (خواه حداقل بخشی از اتومبیل جت) شباهت دارد.

آن طور که تامز هاردور می نویسد، جزئیات بیشتری از عرضه ی کامپیوتر گیمینگ منحصربه بی نظیر مایکروسافت در شعبه ی فرانسه ی شمار توییتر ایکس باکس منتشر شده است.

کامپیوتر گیمینگ مایکروسافت از تراش ی نسل یازدهمی Intel Core i7-11700K، کارت گرافیک Gigabyte Nvidia GeForce RTX 3070 (فعلا اشاره ای به نمونه دقیق نشده است)، و مادربرد Z590 Aorus Elite AX غلبه می گیرد. این قطعات باعث می شوند کامپیوتر مایکروسافت قدرت پردازشی زیادی داشته باشد، بااین حال شاید نتوانند شبیه ساز پرواز مایکروسافت را به بهترین شکل ممکن ایفا کند.

معاینه های تامز هاردور نشان می دهد Microsoft Flight Simulator حتی پرعضله ترین قطعات راسته را به شدت تحت فشار صبر می دهد، بوسیله خصوص در شرایطی که بخواهید ورزش را با وضوح بیش و فعال سازی جلوه های پیشرفته ی گرافیکی عمل کنید. 

برای مشاهده تو ابعاد اصلی روی تصویر بلندی کلیک کنید

با نگاهی به تصویر منتسب بوسیله کامپیوتر مایکروسافت بااطلاع می شویم که با دستگاهی بزرگ کالبد طرف هستیم. مادربرد به کاررفته درون کامپیوتر از نوع Full-ATX است، اما کیس کامپیوتر هم اندازه با کیس های Mid-Tower ATX به نظر می رسد. همین موضوع باعث می شود بخش اعظم سواری هواپیما صرفا تزئینی باشد و تأثیری روی خنک سازی وسیله نگذارد. اگر فنِ جلویی موتور هواپیما مسئله هوای نیکوکاری برای یخ ماندن کیس ایجاد می کرد، تماشاچی مدل سازی متجاوز جالب رطوبت می بودیم؛ بااین حال چنین کیسی قطعا می توانست خطرناک باشد.  مقاله ی مرتبط:تحفه خاص مایکروسافت بوسیله اسنوپ داگ؛ یخچال ایکس باکس سری ایکس

کیس گیمینگ مایکروسافت در ازای پرداخت پول نمایش نمی شود و همکاری ردموندی منظور دارد آن را به یک نفر که تو مسابقه ی شمار توییتر ایکس باکس شرکت نرم کارمزد دهد. در حال حاضر نمی دانیم که مسابقه محدود به کاربران فرانسوی است یا خیر. بخاطر شرکت در فتنه باید توییت را ری توییت کنید، حساب کاربری فرانسوی ایکس باکس را فالو کنید و منشنی با هشتگ MicrosoftFlightSimulator# در زیر توییت بگذارید. ردموندی ها فعلا نگفته اند مانور تا چه زمانی ادامه علنی می یواش. 

سیستم دسکتاپ مایکروسافت شاید نتواند ورزش Microsoft Flight Simulator را درون بالاترین تنظیمات گرافیکی عمل کند، اما زیاد منحصربه فرد و جذاب بوسیله نظر می رسد. نخستین باری ازاله که مایکروسافت دست به چنین کار کننده می زند. ردموندی ها پیش تر یخچال فریزری را که مدل سازی شبیه ایکس باکس سری ایکس داشت تولید کردند و بوسیله یک رپر آمریکایی هدیه دادند. مایکروسافت مدتی پیش اخبار کرد مینی فریزرهایی را با طراحی متشابه بوسیله کنسول جدیدش نمایش می یواش. 

جدیدترین به روزرسانی بازی Microsoft Flight Simulator هم اکنون داخل دسترس استراحت دارد. بیشتر بخوانید:با جذاب ترین طرح مفهومی فایل اکسپلورر مدرن ویندوز ۱۰ آشنا شویدمحبوب ترین مرورگر وب در سال ۲۰۲۱ کدام است؟ویندوز ۱۰ با توان Timeline خداحافظی می کندمایکروسافت کاربران را به پین کردن وب اپلیکیشن های اج در تسکبار انگیزش می کندهمکاری مایکروسافت و گوگل برای رفع مشکلات صوتی یوتیوب در ویندوز