مقدار دارایی هرکدام از بنیان گذاران گوگل بوسیله متجاوز از ۱۰۰ میلیارد دلار رسید

درحالی که سال ۲۰۲۱ بخاطر بسیاری از مردم دنیا سال بدی بوسیله حساب می آید، این موضوع شامل حال بنیان گذاران گوگل نمی شود. لری پیج و سرگی برین، دو تنه از بنیان گذاران گوگل، بیش از ۲۰ میلیارد دلار درآمد کسب کردند که این مبلغ ارزش دارایی هایشان را بوسیله زیاد از ۱۰۰ میلیارد دلار رساند.

داخل حال حاضر، هشت نفر در جهان وجود دارند که ارزش مایملک هایشان به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار می رسد. به گزارش پی سی گیمر، پیج و برین هم اکنون در بین این افراد دیده می شوند. تو این فهرست، افراد زیر آستان دارند:جف بزوس: ۱۹۷ میلیارد دلارایلان ماسک: ۱۷۵ میلیارد دلاربیل گیتس: ۱۴۵ میلیارد دلاربرنار آرنو: ۱۳۲ میلیارد دلارمارک زاکربرگ: ۱۱۸ میلیارد دلارلری پیج: ۱۰۴ میلیارد دلاروارن لیف: ۱۰۱ میلیارد دلارسرگی برین: ۱۰۰ میلیون دلارمقاله ی مرتبط:انتقاد کارکنان آلفابت از سیاست های گوگل برای استفهام به پرونده های آزار و اذیت

تمام این افراد به سوا دو نفر، درون مملکت تکنولوژی فعالیت می کنند: یکی برنار آرنو (مدیرعامل و مهتر هیئت مدیره ال و ام هاش) و دیگری وارن بافت (مهتر هیئت مدیره و مدیرعامل برکشایر هاتاوی). تو امتداد ی این فهرست، استیو بالمر، مدیرعامل سابق مایکروسافت، با ۹۲٫۲ میلیارد دلار دارایی فراغت دارد.

پیج و برین درون دسامبر ۲۰۱۹ از سِمَت مدیرعامل شرکت آلفابت کناره گیری کردند؛ اما ازآنجا که آنان تسهیم زیادی از سهام این مشارکت را درون اختیار دارند، همچنان می توانند روی فعالیت های آلفابت نظارت کنند.

زشت حلق به این موضوع هم اشاره کنیم که انبازی آلفابت در سال ۲۰۲۱ با اضافه درآمد بسیار اضافی مواجه شد و بها هر سهمش از ۱،۷۰۰ دلار در اوایل دی ۱۳۹۹ ، بوسیله ۲،۲۴۴ دلار در فروردین ۱۴۰۰ رسید.بیشتر بخوانید:اتر ساعاتی قبل از هاردفورک برلین، رکورد قیمتی بیشتر از ۲۲۰۰ دلار را ثبت کردقیمت بیت کوین مجددا رکوردشکنی کرد: متجاوز از ۶۳ هزاره دلارافت ارزش سهام اینتل درون پی ورود انویدیا به حوزه ی پردازنده مرکزی سرورRepTrak: مایکروسافت از اپل و گوگل خوش نام تر استهشدار محققان بوسیله چین بوسیله برهان آلودگی ناشی از استخراج موکد بیت کوین