با تصویب طرح مجلس، پلتفرم ها بوسیله جز اتحادیه کسب وکارهای رمزی به شهود مجوز دیگری نیاز نخواهند داشت

کلیات طرح جهش تولید دانش بنیان در مجتمع اجابت شد. در دون این طرح، طرحی در مرزوبوم کسب و فرمان در  دستورکار بررسی مجتمع قرار دارد که درصدد برج حمل موانع کسب و حکم در قلمرو و حداکثر ایمنی از تولید در و سایر قوانین مرتبط است.  مقابل طرح مذکور، وزارتخانه ها و وسیله های اجرایی موظف هستند ضوابط فنی حاکم پیاده شدن فعالیت کسب وکارهای رمزی و برخط یا پلتفرم های مرتبط با مرزوبوم فعالیت این وزارتخانه ها را بدون نیاز به صدور مجوز جدید و با درنظرگرفتن ویژگی های خاص این کسب وکارها تدوین کنند.

به گزارش خبرگزاری مسکن ملت، طرح سابق برای زنهار از مشارکت های دانش بنیان بوسیله سال ۱۳۸۹ مربوط می شد و با توجه به تحول اقتضاهای فضای کسب و امر و نیازهای جدید این بازار، تدوین طرح و قانونی متناسب با شرایط جدید ضروری حیات. این طرح از جلوگیری کننده زدایی ها و محلول مشکلاتی بسان مشکلات مالیاتی، بیمه ای، رفع مشکلات دریافت مجوزها، مشکلات صادراتی و ممنوعیت واردات کالاهای دانش بنیانی جلوگیری می کند؛ کالاهایی که مشابهشان تو ناحیه تولید می شود.مقاله های مرتبط:شروع تصرف و فرمان دیگر نیازی به دریافت مجوزهای مختلف نداردبیش از ۹۰ درصد کسب وکارهای دارای ای نماد، جواز کسب ندارند

براساس این طرح، دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها سه ماه پس از نهایی شدن و ابلاغ آن فرصت دارند شرایط را به گونه ای مهیا کنند که هر پلتفرمی با عمل و پیاده سازی شرایط فنی تدوین شده یک وزارتخانه، بدون نیاز به مجوز جدید بتواند فعالیت یواش. عادت جدید تصرف وکارهای مجازی را به قبض پروانه تصرف ذیل روال نظام صنفی کشور ملزم می کند؛ یعنی آن ها فقط احتیاج است از هم گذاری کسب وکارهای مجازی مجوز بگیرند و دستگاه های اجرایی نمی توانند برای هر پلتفرمی مجوز صادر کنند.

با اینکه جزئیات طرح هنوز صریح نشده؛ بعید است تصویب آن به حذف نماد اعتماد الکترونیکی منجر شود. رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره انجمن تصرف وکارهای مجازی دراین باره به زومیت می گوید:با روحیاتی که از دولتی ها سراغ دارم، متباعد است ای نماد حذف شود و دیگر به دریافت مجوز آن ها برای تصرف وکارها نیازی حیات نداشته باشد. درون جایی گفته شده وزارتخانه ها باید شرایط فنی مرتبط را تدوین کنند. ازنظر من، دولتی ها از این عبارت چنین خراج گیری می کنند که خودشان جزو الزامات متخصص هستند و بخاطر مثال، ای نماد نوعی زور و تعهد فنی است که کسب و کار آن را باید شهود کند.

الفت ریشه طرح مجتمع را محور مناسبی برای حذف ابدی مجوزهای جاهل ضروری موسسه ها و نهادهای مختلف می داند که تو آینده تپش دریافت زور آور تعداد زیادی از آن ها می رود. وی می گوید:تصرف وکارها و معرفت بنیا ن ها برای عمل هر کاری به اخذ مجوزهای مختلف از مراکزی همچون ارشاد و پلیس حاجت دارند. بخاطر مثال، در حوزه سلامت چنانچه کسی بخواهد شیر خشک عرضه کند، باید مجوز داروخانه آنلاین بگیرد یا چنانچه بخواهد مرحله بین شهری ببرد، باید از راه اندازی راهداری مجوز بازارگاه بگیرد. هنوز تعداد مجوزهایی که کسب وکارها به دریافت آن ها ملزم هستند، زیاد نیست؛ اما بوسیله رویت می رسد تو سال های نزدیک، تعدادشان رشد نمایان کند؛ درنتیجه، قانون سابق الذکر می تواند جلو چنین اقداماتی را بگیرد.الفت ریشه: طرح جدید جماعت نیاز بوسیله ستاندن ای نماد را حذف نمی یواش

الفت لب از اجرایی شدن طرح مجتمع تا اینکه درصورت پذیرش چندان تامین ازاله و می گوید پیش تیز بی آرامی تصمیماتی مصوب شده که تو اجرا تفاوتی ساختن نکرده اند. به گزارش زومیت، عضو هیئت مدیره سندیکا کسب وکارهای رمزی می گوید:اواخر سال گذشته، هیئت دولت مصوبه ای ابلاغ کرد مبنی بر اینکه چنانچه تصرف وکاری در شروع فعالیت مجوز اخذ کرد، دیگر به ستاندن استخبار های متعدد و زمان بر حاجت نداشته باشد و در نفس ی مراجعه بخاطر تصرف مجوز، بتواند کارش را اول کند. با اینکه این موضوع ابلاغ غم شده است، هنوز دراین باره اتفاقی نیفتاده و من به عنوان مرجعی که مجوز می دهم، نمی دانم چه استعلام هایی حذف شده اند تا آن ها را در روند اعطای مجوز اعمال کنم.

اتفاقا دراین باره استعلام هم کردم و گفتم با شرایط و ابلاغ جدید رئیس جمهور مبنی کنار اینکه مسائل باید به عارض خوداظهاری در پیشِ روی کسب و کار قرار بگیرد و مانعی رو درون روی آن نباشد، به منِ اتحادیه معارفه دهید تا بدانم باید کار را چگونه پیش ببرم؛ ولی هنوز اتفاقی نیفتاده است. پس باید ببینیم این قانون متاخر حزن در کود انجام چه نتیجه ای دربر خواهد داشت.

رضا الفت حقیقت می گوید با وجود قوانین مناسب پسند شده در کشور، متأسفانه در اجرا مطابق مقصود پیش نمی رود. او می افزاید درصورت مقبول نهایی طرح در مجلس و ارسال آن به شورای نگهبان، این طریق برای دولت بعدی قابلیت اجرا پیدا می یواش. الفت عین داخل پاسخ به اینکه «آیا کسب وکارها با تصویب این قانون می توانند بوسیله امتداد راهشان دلگرم باشند و نگرانی کمتری بابت ایجاد موانع متعدد نداشته باشند؟» به خبرنگار زومیت می گوید:سطر مملو از مشقت و سنگلاخی در پیش داریم؛ ولی دلگرمی که از آن صحبت کردید، وجود دارد و اکنون شرایط درمقایسه با سال های گذشته بهتر شده است. کرونا نگاه ها را در ایران تبدیل رحم. در بخت و حاکمیت، دو نوع نگاه به تصرف وکارهای آنلاین داریم: یکی از آن ها نگاهی مثبت و خنثی است و دیگری نگاه عطا نیست. این نگاه می گوید برویم و ببینیم از کسب وکارهای آنلاین چه عوایدی می توانیم داشته باشیم. حالا با آن ها چگونه رفتار کنیم، نکند پایشان را از گلیمشان بیشتر دراز کنند یا فلان فقره را بکنند؛ بااین حال از نظر من، آینده می تواند زیاد رک باشد.بیشتر بخوانید:شاتل موبایل از رنج جدید عده سیم کارت های خود رونمایی کردمعاون دادستان کل کشور: بازگشت سامسونگ و ال جی به ایران ممنوع استوزارت ارتباطات: اختلال کلاب هاوس معمولی نیستهمه گیری ویروس کرونا درون ایران از نگاه آمار و ارقام [به روزرسانی: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰]تعرفه برق مراکز استخراج رمزارز ۱۶۵۰ تومان تعیین شد