ریلمی 8 و ریلمی 8 پرو با شارژ زننده و دوربین چهارگانه رونمایی شدند

ریلمیSGHAROOOON ساعاتی پیش رسما مدل جدید گوشی های سری ریلمی ۷، یعنی ریلمی ۸ و ریلمی ۸ پرو (Realme 8 Pro) را رونمایی کرد. تجسس کلی علامت می دهد گوشی های سری ریلمی 8 شباهت های محسوسی با سری ریلمی 7 دارند. بوسیله تصنیف ی GSMArena، بوسیله دیدن می رسد هر دو گوشی ریلمی 8 و ریلمی 8 پرو درون همه ی کشورها ارائه نمی شوند. ریلمی 8 پرو هفته ی آینده در میدان اروپا و هند ارائه می شود. ریلمی 8 نیز روانه ی راسته هند می شود؛ اما فعلا درباره ی نمایش ی این گوشی در اروپا خبری نشنیده ایم.ریلمی 8 پرو

ریلمی 8 پرو بسیار مثل بوسیله مدل قبلی اش است و قطعا مقایسه های اضافی بین این دو گوشی را شاهد خواهیم بود. اصلی ترین ارتقای گوشی دوربین واقعی است. ریلمی 8 پرو برضد معیار پیشین از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی استفاده می کند. ریلمی 8 پرو در برخی مدخل ها پیشرفت کرده و در برخی بخش ها قدمی روبه عقب برداشته است؛ به همین دلیل، این وسیله را نمی توانیم پیشرفتی همه جانبه درمقایسه با ریلمی 7 پرو به حساب بیاوریم و تا اینکه مقایسه ی ریلمی 8 پرو با ریلمی 6 پرو منطقی به نظر می رسد.ریلمی 8 پرو از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی استفاده می کند

هر سه گوشی یادشده به پردازنده ی اسنپدراگون 720G مجهز است. ریلمی زمان اضافی صرف کرده است تا بتواند رابط کاربری عام گوشی هایش، یعنی Realme UI را بخاطر اسنپدراگون 720G بهترین بطی ء. به همراه گوشی C25 که دوشنبه ی گذشته رونمایی شد، ریلمی 8 و ریلمی 8 پرو نخستین گوشی هایی هستند که داخل خارج از چین با نسخه ی ۲ رابط کاربری Realme UI ارائه می شوند. 

پیکربندی حافظه ی رم درمقایسه با گذشته دگرگونی نکرده است و این یعنی امکان تمهید ی ریلمی 8 پرو در کانفیگ های ۶ و ۸ گیگابایتی بود دارد. ذهن ی ذخیره سازی گوشی درون هر دو کانفیگ ۱۲۸ گیگابایت است؛ بااین حال، اگر به حافظه ی بیشتر نیاز داشتید، می توانید سراغ کارت حافظه ی میکرو SD بروید. تا اینکه درصورت استفاده از کارت حافظه، می توانید دو سیم کارت درون ریلمی 8 پرو قرار دهید. گفتنی است گوشی های سری ریلمی 8 از فناوری 5G پشتیبانی نمی کنند. 

همان طورکه رمز کردیم، ریلمی 8 پرو از دوربین حقیقی ۱۰۸ مگاپیکسلی ایزوسل HM2 با پیکسل های ۰٫۷ میکرومتری برخوردار است. این حسگر ابعاد بزرگی دارد (1/1.52 اینچ) و هر ۹ پیکسل مجاور را باهم ترکیب می یواش تا تمثال نهایی صراحت ۱۲ مگاپیکسلی داشته باشد. استفاده از لنز f/1.9 باعث می شود دوربین پا بر جا ریلمی 8 پرو در فضا های کم نور رضایت بخش عمل بطی ء.

حسگر اصلی گوشی جدید ریلمی به صورت نیتیو بزرگ نمایی سه برابری عرضه می دهد. ازآنجاکه تنها ۱۲ مگاپیکسل از وضوح استفاده می شود، گوشی به اندازه ی کافی قدرت پردازشی دارد تا هشت فریم ثبت و آن ها را با یکدیگر ترکیب کند. مقابل گفته های ریلمی، تمثال ثبت شده با دوربین حقیقی ریلمی 8 پرو باکیفیت تر از تصویری است که لنزی با بزرگ نمایی سه برابری ثبت می نرم.  ریلمی 8 پرو از شارژ زننده ۵۰ وات پشتیبانی می کند؛ ولی با شارژر ۶۵ وات ارائه می شود

حالت بهبودیافته ی Super Nightscape پاره کند افزاری کار را تحت پوشش استراحت می دهد و قابلیت مشابهی با نام Ultra Nightscape Video در حالت فیلم برداری ارائه می شود. ریلمی 8 پرو درون حالت فیلم برداری از Starry Mode نیز پشتیبانی می نرم. اگر یک ساعت به گوشی زمان بدهید، می تواند ۲۴۰ فریم (هر ۱۵ ثانیه یک بار) بگیرد و آن ها را به ویدئویی هشت نفس ای تبدیل کند تا حرکت آسمان شب دیده شود.

دوربین فوق عریض ۸ مگاپیکسلی ریملی 8 پرو لنز f/2.25 با زاویه ی دیدن ۱۱۹ درجه دارد. در پیاده شدن این دوربین، از دوربین ۲ مگاپیکسلی ماکرو بوسیله همراه دوربین ۲ مگاپیکسلی سیاه و سفید کاربرد شده است. پنل جلویی ریلمی 8 پرو از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی با حسگر IMX471 و لنز f/2.45 میزبانی می کند. 

ورق نمایش ریلمی 8 پرو ۶٫۴ اینچی سوپر AMOLED است که تباین هایی با صفحه نمایش ریلمی 7 پرو دارد و از آن روشن تر است (۱۰۰۰ ترانه). صفحه نمایش گوشی جدید ریلمی از ارزش نمونه برداری لمسی ۱۸۰ هرتز پشتیبانی می کند و متأسفانه نرخ نوسازی آن به ۶۰ هرتز می رسد. باتری ۴،۵۰۰ میلی آمپرساعتی ریلمی 8 پرو با هر وعده شارژ بیست ساعت ویدئو در یوتیوب پخش و امکان هشت ساعت بازی را مجهز می درنگ.

شارژر ۶۵ وات داخل جعبه می تواند درصد باتری ریلمی 8 پرو را داخل ۱۷ دقیقه از صفر به پنجاه برساند و پس از سی دقیقه ی دیگر، باتری را کاملا شارژ کند. تو نظر داشته باشید ریلمی 8 پرو از توان ۵۰ وات و ریلمی 7 پرو از توان ۶۵ وات پشتیبانی می بطی ء. فناوری شارژ ۶۵ وات ریلمی 7 پرو درصد باتری را تو ۱۲ دقیقه از صفر بوسیله پنجاه و درون ۳۴ دقیقه از صفر بوسیله صد می رساند.  ریلمی 8

ریلمی 8 نیز را با معیار پیشین خود، یعنی ریلمی 7، می توان مقایسه کرد. داخل این گوشی جدید بوسیله جای صفحه نمایش ۹۰ هرتز IPS LCD از از ورقه ارائه ۶۰ هرتز سوپر AMOLED استعمال شده است. گوشی ریلمی ۸ نمایشگر ۶۰ هرتز سوپر AMOLED دارد

از قرار معلوم، در ریلمی 8 از همان پنل ریلمی 8 پرو مصرف شده است و بدین ترتیب، با صفحه نمایشی طرف هستیم که ابعادش ۶٫۴ اینچ و نرخ مقیاس برداری لمسی ۱۸۰ هرتز و حداکثر روشنایی اش ۱۰۰۰ نیت دارد. معیار عادی ریملی 8 از پردازنده ی هلیو G95 مدیاتک مصرف می بطی ء که پیش پر حرارت در ریلمی 7 پرو همچنین استفاده شده حیات. ریلمی می گوید داخل سیستم خنک کننده به جای فیبرکربن از مس استعمال کرده است تا عملکردش ۱۴ درصد بهبود پدیدار کند.

ریلمی 8 از همان دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی ریلمی 7 استعمال می کند. درون کنار دوربین اصلی، دوربین فوق گشاد ۸ مگاپیکسلی با زاویه ی نظر ۱۱۹ درجه و دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی و دوربین سیاه و سفید ۲ مگاپیکسلی بوسیله کار رفته است. این گوشی نمی تواند ویدئو 4K ضبط درنگ و این نبوغ صرفا در انحصار مدل های Pro قرار دارد.

درون ریلمی 8 از باتری ۵،۰۰۰ میلی آمپرساعتی با شارژ سریع ۳۰ وات کاربرد شده است. شارژ ۵۰ درصد اول باتری ۲۶ دقیقه و شارژ کامل باتری ۶۵ دقیقه به طول می انجامد. ریملی 8 می تواند ۲۳ ساعت ویدئو یوتیوب پخش و ۱۰ ساعت بازی انجام یواش. پردازنده ی هلیو G95 متکی بر لیتوگرافی دوازده نانومتری، اما پردازنده ی مدل پرو متکی کنار لیتوگرافی هشت نانومتری است. بااین حال، شارژدهی مقیاس معمولی بهتر است که نکته ای بیش نادیده محسوب می شود؛ خصوصا با درنظرگرفتن این گوهر که ریلمی 8 و ریلمی 8 پرو صفحه نمایش مشترکی دارند. 

گوشی ریلمی 8 به صورت پیش فرض با ۱۲۸ گیگابایت ذهن ی ذخیره سازی و چهار گیگابایت حافظه ی رم عرضه می شود. کانفیگ های دیگری از گوشی با شش خواه هشت گیگابایت حافظه ی رم همراه می شوند. درصورت تمایل، می توانید ذهن ی ذخیره سازی ریلمی 8 را با کارت ذهن ی میکرو SD ارتقا دهید. به لطف استعمال از پنل AMOLED، ریلمی توانسته است حسگر اثرانگشت ریلمی 8 را بوسیله عرشه ورقه نمایش منتقل بطی ء. گوشی های ریلمی 8 و ریلمی 8 پرو فردا در هند با قیمت محور ی ۱۵،۰۰۰ (۲۰۶ دلار) و ۱۸،۰۰۰ روپیه  ۲۴۷ دلار) نمایش می شوند. بیشتر بخوانید:شیائومی می ۱۱ اولترا به حسگر ISOCELL GN2 سامسونگ مجهز خواهد بوددیسپلی میت بوسیله ورق نمایش وان پلاس 9 پرو امتیاز برجسته A A را دادتصویر محافظ نمایشگر آیفون ۱۳ با ناچ کوچک تر فاش شدفروش چشمگیر سری گلکسی S21 در میدان ایالات متحدهاندروید 11 برای نوکیا.3 2 منتشر