ایرانسل ساختن زیرساخت خودروهای متصل را درون دستور امر قرار می دهد

ایرانسل و شریک صنایع قطعات الکترونیک ایران (صقا)، برای ایجاد زیرساخت و پلتفرم و خدمات مرتبط با خودروی متصل (Connected Car) همکاری خواهند کرد. تفاهم مجله ی این همکاری، روز گذشته (۶ اسفند) داخل حاشیه نویسی ی نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری مفروضات و متد محلول های نوآورانه (تلکام ۹۹) امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این تفاهم نامه داخل دنباله ی اقدامات ایرانسل درون راستای حمایت از لباس گیری و ترقی ی زیست بوم اینترنت اشیا و خدمات مربوطه منعقد شده است. داخل مراسم امضای تفاهم نامه داخل غرفه ی ایرانسل، بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل و محمدحسین سلیمانیان مدیرعامل شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران پیشگاه داشتند.

براساس این تفاهم نامه، ایرانسل و صقا درون ماخذ ی ابداع زیرساخت های مبتنی پهلو فناوری مورد نیاز و پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری خودروهای متصل، براساس فردی های اطلاع دادن شده از لفظ شرکت های خودروساز و توسعه ی راسته و زیست بوم نوآوری درون بنیاد ی خدمات مبتنی بر فناوری های مربوطه باهم اتحاد کردن می کنند.

خودروی متصل، خودرویی است که با یکدلی به یک شبکه ی ارتباطی می تواند با به تعهد پرداخت گذاری دسترسی با مایه های دیگر داخل درون و خارج از خودرو ارتباط سفت کند؛ به این ترتیب بررسی ترافیک مسیر، وابستگی با زیرساخت های شهری، نظارت بر کاربرد سوخت و بسیاری ویژگی های دیگر میسر می شود.

ایرانسل از سال ۱۳۹۴ با نمایش مقیاس هایی از خودروی متصل در نمایشگاه بین المللی تلکام، برای ارائه ی خدمات زیرساختی به مشارکت های مربوطه از جمله خودروسازان اعلام آمادگی کرد.

نمایشگاه بین المللی تلکام ۹۹، از ۵ تا ۸ اسفندماه ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.بیشتر بخوانید:اپل تا سال ۲۰۳۰ می تواند از مدخل خودرو ۵۰ میلیارد دلار درآمد کسب کندهمکاری فاکسان و فیسکر بخاطر تولید ۲۵۰ هزار خودرو الکتریکی در سالبرنامه تی وی تاک با جناب علی کریمی به دلیل ستاندن نکردن مجوز ساترا پخش نمی شودایرانسل هدایای روز پدر را اطلاع دادن کردخودروهای گران نم از یک میلیارد تومان مشمول مالیات شدند