چرخه کوهستان برقی آلوتک با قیمت ۱۸ هزار دلار معرفی کردن شد

ASGHAقابOOOON های آلومینیومی دوچرخه معمولاً از لوله هایی مصنوع شده اند که تو انتها توسط جوش به هم هموار می شوند. چرخه الکتریکی کوه CNC eFanes با دوچرخه های معمولی تباین دارد و چهارچوب آن از آلومینیوم آلیاژی (خیساندن آلومینیوم و منیزیم و سیلیکون) باریک شده و قیمت آن حدود ۱۸,۶۳۰ دلار آمریکا است.

قاب CNC eFanes که توسط باهم اتحاد کردن دوچرخه سازی آلوتک (Alutech) آلمان تولید شده، ازطریق فرایند فرزکاری CNC (کنترل حرفی کامپیوتری) خلق کردن شده است. به طور خلاصه، این روش شامل استفاده از دستگاه چابک مجهز به تربیت رایانه ای برای ایجاد قاب با برداشتن انتخابی مواد از یک بلوک جامد می شود.

دو ضلع مثلث اصلی قاب دوچرخه CNC eFanes به صورت دو قطعه مجزا فرزکاری می شوند. سپس این ها به سبک مخصوصی با اندوه جوش داده می شوند؛ بنابراین شکافی در جوش وجود دارد که به قیافه جانبی از مرکز قاب عبور می کند. این برش بوسیله وزن جوش های آلومینیومی معمولی در خور توجه نیست؛ ولی به برهان استفاده از سرگین محافظ مخصوصی که اجازه می دهد جوشکاری در دمای پایین تر از قطع معمول انجام شود، فلز به استاندارد خیلی کمی دچار خوردگی می شود؛ درنتیجه لازم است خط جوش کاملا در بالای لوله فوقانی جلا داده شود.

طبق گفته ی مسئولان آلوتک، فرایند فرزکاری CNC مفت نیست؛ اما به حداقل رساندن مقدار آلومینیوم موجود را در تقدیر هایی از چهارچوب که به آن نیازی نیست، امکان پذیر می کند. درنتیجه این قاب نسبت به قاب های مصنوع شده با نحو های معمولی سبک تر است و درعین حال مقاومت کافی بخاطر تحمل پیمانه دوچرخه سوار دارد.مقاله های مرتبط:دوچرخه کوه برقی هماهنگ با نبض قلب، شناساندن شددوچرخه کوهستان برقی پژو شناساندن شد

با وجود طولانی مواردی که گفته شد ، کمیت کلی حرکت دورانی ۲۱/۱۵ کیلوگرم است. البته به خاطر داشته باشید که این وزن شامل موتور الکتریکی شیمانو و باتری ۵۰۴ وات روزگار (قابل ارتقا به باتری ۶۳۰ وات زمانه) می شود. درواقع چنین وزنی بخاطر یک دوچرخه برقی کوهستان حاضر بوسیله باتری و اتومبیل الکتریکی، بیش خوب است.

فداکار دیگر از محدودیت های چرخه الکتریکی CNC eFanes آلوتک محتوی سیستم تعلیق Fox Float در دوشاخه جلو و عقب، جهیز انتقال قدرت الکترونیکی بی سیم ۱۲ سرعته SRAM XX1 ایگل AXS، ترمز دیسکی هیدرولیکی SRAM Code RSC، چرخ هایی با طوقه کربنی DT سوئیس (۲۹ اینچی درون جلو و ۲۷/۵ اینچی در ظهر) و لاستیک های Maxxis می شود.

ناگفته نماند این اولین حرکت دورانی جهان محو که از قاب آلومینیومی مصنوع شده با تراش CNC روزی می سرما. بوسیله عنوان مثال Frace F160 تاسیس آلمان نیز قاب آلومینیومی دارد؛ اگرچه بوسیله جای جوش با استعمال از پیچ و مهره های تیتانیومی به غم متصل شده است. کسانی که بوسیله دوچرخه اتومبیل درون کوهستان علاقه دارند، می توانند دوچرخه برقی CNC eFanes آلوتک را با قیمت ۱۸,۶۳۰ دلار سفارش بدهند.بیشتر بخوانید:فولکس واگن گلف R R مدل ۲۰۲۲ معرفی کردن شدآزمایش موفق خودرو پرنده با طراحی جاده ای ادا شدتویوتا کرون ۲۰۲۱ شناساندن شدنسل جدید تجهیزات حمل بار خودرو یاکیما معرفی شدسه خودرو مفهومی آلفارومئو به نرخ ۱۵ میلیون دلار فروخته