قیمت باورنکردنی شکل دیجیتالی | این لباس واقعی نیست

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از evening standard، لباس های دیجیتالی جدیدند، بوسیله حدی که بیشتر مردم داخل مورد آنها چیزی نشنیده اند، با این حال فدایی کارشناسان مد می گویند بهره این نوع لباس ها رونق خواهند گرفت. حال سوال اینجاست که چرا باید کسی بوسیله لباس هایی علاقه مند شود که بود خارجی ندارند و نمی استعداد آنها را پوشید؟

مسکن های مرسوم دیجیتالی معتقدند آدم می خواهند لباس هایی بخرند که فقط یک بار از آنها استفاده کنند. بخاطر این منظور فقط کافی است مبلغی را به ساختمانی مد پرداخت کنید تا لباس تک نظرتان را روی تمثال شما بپوشاند، طوری که به نظر بیاید واقعا آن را پوشیده اید. نکته جالب این است که با خرید این لباس های گرانبها قیمت می توانید آنها را در رسانه های اجتماعی نشان دهید و رسا هدف حقیقی از طراحی چنین لباس هایی صرفا همین کار است. 

این جنس لباس براساس طرح هایی تهیه می شود که برای دوخت لباس های عادی به کار می مسئله. بنابراین می استعداد نمونه واقعی شکل را نیز تولید کرد. این ایده قدری بی سابقه بوسیله نظر می رسد اما شکل های باریک شده با این شیوه بسیار پا بر جا به نظر می رسند. از سوی دیگر، فداکار تقاضا می کنند این طور لباسی به حفظ فضا زیست دستیار می کند، مربوط به به این تزیین نیازی نیست برای لباسی که فقط چند بار استفاده می شود، پارچه و مواد یدکی خرج کرد.

به هر روی، به همان اندازه که پرداخت هزینه لباس های دیجیتال برای بیشتر افراد بی معنا بوسیله رویت می رسد، متخصصان معتقدند درون آینده نه چندان دور بوسیله بازرگانی بزرگی تحول خواهند شد. به گفته کارشناسان، کالاهای مجازی در جوهر اشیائی هستند که ساختن و فروخته می شوند و می قابلیت از آنها داخل فضای آنلاین و بازی های رایانه ای استفاده کرد. این داخل حالی است که چنین کالاهایی بسیار گرانبها هستند. اوایل امسال یک تاجر ۹۵۰۰ دلار صرف تمهید یک لباس دیجیتالی کرد. این شکل براساس طرح های دوبعدی لباس های معمول ابداع شده و ترکیبی است از نقره و ابریشم، اما فقط داخل فضای مجازی قابل دیدن است. این لباس را Fabricant اولین خانه متداول دیجیتالی در جهان تمهید کرده است؛ درون بناء رایج برای لباس هایی هزینه می پردازید که هرگز نمی توانید آنها را در دنیای واقعی بپوشید. خانه رایج Fabricant سال ۲۰۱۸ بوسیله دست یک انیماتور فنلاندیبا الهام از کارهای دانشجویان مد ساخت شد.