۸ سر جالب میلیونرها که شاید از آن آگاه نیستید | شبیه پولدار رفتار نمی کنند؛ از نحو های سریع میلیونر شدن خودداری می کنند

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با تکامل فناوری و دسترسی بیشتر بوسیله اطلاعات، تعریف موفقیت همچنین چالش برانگیزتر شده است؛ بوسیله طوری که بسیاری از افراد داخل حالی که تلاش می کنند فرمول واقعی موفقیت را کشف کنند، تو یک چالش بزرگ برای کسب ثروت و غلبه دربند می شوند.

چنانچه در اینترنت جستجو کنید متوجه خواهید شد که دوره ها، مقاله ها، ویدئوها و همچنین کتاب های زیادی در مورد چگونگی دستیابی بوسیله توفیق مالی نمودار خواهید کرد، امّا باید بدانید که دانستن عادت های افراد پولدار خالی از لطف حلق و می توانید با کمک آن ها راه خود را برای موفقیت مالی مایه تسلی تر کنید.

برای ترقی شخصی تجسس می کنند

روال روزمره ای که در میان میلیونرها مشترک بوده، خواندن است. بوسیله نشانی مثال؛ اگر شما یک کارآفرین هستید، برای تحول شدن به یک راهنما کارآمد و یک صاحب بازرگانی تأثیرگذار باید معاینه کنید، چرا که خواندن بوسیله شما دستیار می نرم که بدون رفتن به دبستان تجارت، رشد کنید و بیشتر یاد بگیرید.

تحقیقی که توسط توماس کرولی انجام شده است، مدال می دهد حدود ۸۵ درصد از میلیونرهای خودساخته، هر ماه حداقل، دو خواه چند تاریخچه می خوانند که وارن بافت یکی از این مدل هاست؛ به طوری که او درون روزهای بدوی تنخواه گذاری خود، ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ صفحه را در یک روز می خواند.

تو حالی که میلیونرها گاهی برای لذت می خوانند، آن ها نیز یاد می گیرند که خود و توانایی شان را بهبود ببخشند؛ به طوری که آن ها مطالبی در خصوص رهبری کردن، نحوه زندگی، دستیار به خود، زندگینامه، زندگی و همچنین وقایع کنونی را دنبال می کنند.  

داشتن چند منبع درآمد

عادت موفقیت آمیز دیگری که در مورد افراد موفق مشاهده شده این است که آن ها به یک ریشه درآمد وابسته نیستند و هر فرد میلیونری دارای منابع درآمد چندگانه است و این موضوع به آن ها معاون می کند تا چالش های اقتصادی را مدیریت کرده و همچنین درآمد بیشتری کسب کنند.

آن ها افرادی منفعل برای کسب درآمد هستند که به این کار وابستگی دارند و از سر وام، درآمد کرایه از املاک و مستغلات، عبث امتیاز از دارایی های معنوی، منفعت سهام از سرمایه گذاری روزی می گیرند و آن ها نیز یک تجارت جانبی متد اندازی کرده خواه یک وب سایت را راه اندازی می کنند خواه محصولات اطلاعاتی را می فروشند.

اینکه چگونه درآمد منفعلانه یا فعالانه بوسیله دست می آید، چیزی است که افراد مظفر را ازبین می برد. بنابراین، آن ها قدیم در حال تدریس روش هایی بخاطر ابداع چندین روانی درآمد هستند.  

با بودجه گلچین شده ماهانه عمر می کنند

یک میلیونر متوسط اعتقادی بوسیله قضا و قدر و برنده شدن تمام پول ها ندارد.  آن ها وقت می گذرانند تا روانی وجوه نقد و خرج ها را حساسیت کنند و به خشکی امدن همین اساس، آن ها به نعوظ ماهانه، بودجه ای خلق کردن می کنند و به آن پایبند می قرین.

اصل بودجه، بوسیله حداقل رساندن خرج های غیر ضرروری است که این موضوع به شما کمک می کند تا کنترل کاملی به خشکی امدن عمر مالی خود داشته باشید و بودجه بندی به شما کمک می کند تا بخاطر رسیدن به اهداف مالی خویشتن از نفقه های زیادی خودداری کنید.

پول را مدیریت می کنند و به حداقل می رسانند

شاخص ترین تحصیلات برای یک میلیونر، درک قدر یا بهای چیزی مالی است. هیچکس بدون کسب درایت مالی به آزادی مالی نمی رسد و این موضوع بیشتر به این دلیل است که میلیونرها، صرف رویت از درآمدشان، علم خود را تو مورد استراتژی های مالی بوسیله روز نگه می دارند.

آن ها ابد بوسیله دنبال کاهش هزینه های قبض های مالیاتی خود هستند و روشی که آن ها بوسیله کار می گیرند زندگی یا ادغام مشاغل خود داخل ایالات بدون مالیات بر درآمد است.

فداکار از این باهم اتحاد کردن ها که از عوارض کنار درآمد فدرال اجتناب کرده اند (توجه داشته باشید: فرار نکرده اند) شامل شورون، آمازون، هالیبرتون، جنرال موتورز و دلتا هستند که درآمد ایالات متحده در مجموع ۷۹ میلیارد دلار با نرخ طرز کار مالیات ۵ درصد بود.
 
گزارش ITEP حاکی از آن است که افراد پولدار، این اتیکت را دارند که مبالغ هنگفتی را به جانب کارشناسان مالیاتی به گردش در می آورند که به آن ها در کشف خلاقیت و همچنین وسایل تیره پرداخت مالیات درون کمترین حد ممکن کمک می درنگ.

از بدهی پارسایی می کنند 

طریق دیگری که میلیونرها را از سایر دنیا استثنا می کند، نحوه مدیریت بدهی است و آن ها ریختگی زندگی نوظهور و غریبی ندارند و تو عوض، فقط آن چه را که نیاز دارند و می توانند برای آن پرداخت کنند، خریداری می کنند و آن ها با استفاده از کارت اعتباری خود برای پرداخت نفقه هتل و پرواز برای رزرو کردن استفاده نمی کنند.  

آن ها تا اینکه وقتی از کارت های اعتباری استفاده می کنند یا وام می گیرند، از نرخ بهره آن آگاه هستند و در رخساره امکان، مجاهدت می کنند نقد پرداخت کنند، بمنظور نرخ بهره آن صفر درصد است.

اهداف روزانه تعیین می کنند

فرقی نمی درنگ که آن ها داخل حال راه اندازی مشاغل خواه پیش بینی های مالی هستند،  آن ها عادت به گلچین اهداف کوتاه مدت دارند و برای ساختن تحرک داخل دستیابی به اهداف بلندمدت خود، اهداف روزانه و سالیانه را دستور کار ریزی می کنند.

اطمینان حاصل کنید که طی تعیین اهداف روزانه تقدم بندی می کنید و این بوسیله شما کمک می کند تا اساسی ترین کارهایی را که در لیست خود دارید، انجام دهید.

گلچین اولویت ها به شما کمک می یواش تا روی فعالیت های بسیار پاداش دهنده تمرکز کنید.  اگر شما بوسیله دنبال آزادی مالی هستید، عاقلانه است که فعالیت هایی را ظهر کنید که به جای صدها دلار، برای شما هزاران دلار درآمد تصرف می کند.

قرین آدم های پولدار رفتار نمی کنند

هدف، مثل پولدارها عمل کردن نیست، بلکه پربار وجود داشتن است. جالب اینجاست که توماس استنلی در کتاب خود تأکید کرده است که حدود ۸۶ درصد از معتبرترین برندهای اتومبیل، متعلق بوسیله جاهل میلیونرهاست، در حالی که بیشتر افراد پهلو این باورند که افراد با ثروت فراوان انتظار به رانندگی با اتومبیل های عجیب و غریب دارند.

طبق یافته های محققان، ۶۱ درصد از افرادی که ۲۵۰ هزار دلار یا بیشتر درآمد دارند، به ندرت، برندهای لوکس را خریداری می کنند و در عوض، آن ها مانند بقیه جهان، هوندا، تویوتا و فورد می خرند و دلیل آن هم این است که آن ها حاضر نیستند بخاطر اتومبیل های معزز که چند سال دیگر، ارزش آن کاهش پیدا می کند، هزینه کنند به این دلیل که میلیونرها برای دارایی هایی سرمایه گذاری می کنند که ارزششان بیشتر می شود، یک تجارت را می خرند خواه صاحب آن هستند.

با متعاقب کردن آن چه دوست دارید، می توانید از نظر مالی فیروز شوید. بوسیله عنوان مثال؛ اگر عاشق نوشتن هستید، آرزو دارید که پر معامله باشید چرا که ثروت و اشتیاق با بی آرامی امر می کنند.

از طرح تند ثروتمند شدن خودداری می کنند

یک میلیونر، صبر را به عنوان یک عفت بنیادی حفظ کردن می کند که خیر تنها در امور مالی بلکه داخل هر گنجایش ای از زندگی برای موفقیت لازم است. در حالی که امکان موفقیت اقتصادی تو سنین پایین حیات دارد، بیشتر میلیونرها درون سن ۵۰ سالگی به آن می رسند، به این دلیل که آن ها زندگی متوسطی دارند و در آینده، سرمایه گذاری می کنند و بازنشسته می شوند.