استقبال گسترده از قوم آیفون ۱۲ باعث افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی تولید آيفون ها داخل ۲۰۲۱ شده است

گزارش هایی منتشر شده است که مدال می دهد اپل در نیمه ی مبدا سال ۲۰۲۱ سفارش هایش برای تولید میزان های متنوع آیفون را درمقایسه با سال ۲۰۲۰ تقریبا ۳۰ درصد تکثیر داده و غرض خمود است تا خاتمه سال ۲۰۲۱، نزدیک به ۲۳۰ میلیون گوشی هوشمند تولید کند. این استاندارد تو مقایسه با سال ۲۰۱۹ تو حدود ۲۰ درصد افزودن یافته است.

در نیمه ی اول سال ۲۰۲۱، اپل درحدود ۹۶ میلیون گوشی هوشمند از مدل های متنوع قوم ی آیفون تولید خواهد کرد که درمقایسه با آمار سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹ رقم درخورتوجهی محسوب می شود. دلیل این طور افزایشی نیز رشد تقاضا بخاطر خرید تلفن های هوشمندی عنوان می شود که از مودم سازوار با نسل ارتباطات 5G برخوردار هستند.

با گسترش ارتباطات 5G و توسعه ی زیرساخت های ارزان تو جای جای جهان، ازجمله اروپا و آمریکای شمالی، دور از حافظه نبود که نمو آمار فروش تلفن های هوشمند برخوردار از مودم 5G را گواه باشیم. بااین حساب، رشد ۳۰ درصدی تولید آیفون ها در نیمه ی شروع سال ۲۰۲۱ نه تنها تعبیر کردن می شود؛ بلکه با توجه به موفقیت محصولات اپل داخل دنباله ی گزارش ارزیابی خورده می شود که تولید انبوه در نیمه ی دوم سال ۲۰۲۱ نیز افزودن یابد و در مجموع، اپل درون سال ۲۰۲۱ زیاد از ۲۳۰ میلیون آیفون را روانه ی بازار سازد.

در همین زمینه، اطلاعاتی تو فضای مجازی منتشر شده است که اپل نصیحت تولید ۹۵ تا ۹۶ میلیون گوشی هوشمند از میزان های مختلف، ازجمله از گوشی های خانواده ی آیفون ۱۲ و ۱۱ و آیفون SE را به شرکت های تولیدکننده داده است. بااین حال، بوسیله دلیل درگیری بسیاری از کشورهای جهان با بیماری کرونا امکان دارد تجهیزات لازم بخاطر پیدایش محصولات کوپرتینویی ها با کمبود مواجه شود و درنتیجه، اپل نتواند آیفون های موردنیاز خود را به تعداد داخل نظر پژمان شده راهی بازارهای مختلف دنیا نرم.

با اینکه امکان دارد اپل در سال ۲۰۲۱ زیاد از ۲۳۰ میلیون گوشی هوشمند از مدل های مختلف آیفون تولید کند، تغییر تو مقیاس دعوی در میدان می تواند باعث افزایش خواه کاهش نما ذکرشده شود. تو گزارش دیگری که یکی از تأمین کنندگان در اختیار رسانه ها صبر داده است، توضیح داده می شود که ادعا بخاطر آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس از سطح انتظارات سران اپل بیشتر بوده و عملکرد آیفون ۱۲ نیز قرص متشابه انتظارات کوپرتینویی ها از فروش آن رقم خورده است. بااین حال، آیفون ۱۲ مینی گویا نتوانسته سودا موفقی به همراه داشته باشد.مقاله های مرتبط:اشباع به زودی قادر به پخش صداهای درخواستی کاربر خواهد بوداپل به روزرسانی iOS 12.5 را بخاطر گوشی های آیفون باستانی منتشر کرد

موفقیت گوشی های قوم ی آیفون ۱۲ در میدان به نحو ای بوده است که فدایی از تحلیلگران معتقد هستند اپل می تواند فروشی همچون فروش سال ۲۰۱۵ را بار دیگر تجربه کند. به نظر می رسد تکثیر معیار تولید استاندارد های مختلف آیفون برای سال ۲۰۲۱ نیز صحت چنین موضوعی را تأیید می کند و درواقع، مقام های اپل برای خرید چشمگیر محصولاتشان تو سال ۲۰۲۱ آماده می شوند.

درون پهلو آنچه گفته شد، باید مدل های طایفه مربوط باینده آیفون را نیز مدنظر فراغت قسط. درحالی که تحلیلگران معتقد هستند اولاد بعد اینده آیفون ها تغییرات گسترده ای در افزایش میزان ادعا ابداع نخواهند کرد، اپل می خواهد با افزایش ویژگی های متنوع به خانواده ی بعدی آیفون ها موفقیتشان در راسته را تضمین درنگ. از ویژگی هایی که خانواده ی بعد اینده آیفون ها خواهند داشت رسیده ورق عرضه ابد روشن خواهد وجود که مدل ای از آن را در اپل واچ مشاهده کردیم. همچنین امکان افزودن شدن ویژگی پروموشن به نسخه های پرو آیفون سلسله بعدی حیات دارد.

انتظار می رود خانواده ی اتیه آیفون ها در نیمه ی دوم سال ۲۰۲۱ راهی راسته شوند. مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل، نیز مدعی شده است که اپل های نسل اتیه سپتامبر ۲۰۲۱ رونمایی خواهند شد تا معرفی کردن گوشی های هوشمند کوپرتینویی ها به بازه ی زمانی سنتی خود بازگردد.بیشتر بخوانید:اپل برچسب های جدید حریم خصوصی را در اپ استور منتشر کردمشخصات سخت افزاری هواوی لحن 8 و 8 پرو و اینجوی 20 SE برملا شداپل بوسیله روزرسانی جدید یواش افزار فاینال کات پرو را منتشر کردنسخه دون وب شزم اپل داخل وهله بتا قرار گرفتآیفون 6 اس از هواپیما بیرون افتاد و جان سالم به در برد