تیک مو درون تعداد دانلود از فیسبوک پیشی گرفت

اکنون ما تو بازه ای از زمان قرار داریم که شبکه های اجتماعی برای جذب مخاطبان بیشتر با یکدیگر هم چشمی می کنند. تاکنون همدستی های مختلفی سعی کرده اند عضوی از این فتنه ی بزرگ باشند؛ اما تنها تعداد بخشی از آن ها توانسته اند خود را بوسیله مراحل بالاتر برسانند. شبکه اجتماعی چینی تیک مو از میزان هایی است که با سرعت بالایی به توفیق رسید و اکنون کمتر کسی در دنیا وجود دارد که اشتهار این اپلیکیشن را نشنیده باشند. ترقی دهندگان این شبکه اجتماعی با یک برنامه ریزی باریک بین پله های پیشرفت را تند تیز از رقبای خود طی کردند؛ به همین برهان با بود انفراد های اعمال شده از سوی بعضی کشورها، تشنج تاک یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی سراسر جهان است. به تازگی گزارشی داخل فضای مجازی منتشر شده است که اطلاعات جالبی درباره ی این شبکه مدنی چینی در اختیار ما صبر می دهد.

گزارش App Annie چندی از اپلیکیشن های ترندشده در سال ۲۰۲۰ را برجسته کرده است. موافق این گزارش، تیک مو فیروز شده است فرجام فیسبوک را از رتبه ی اول پرمخاطب ترین اپلیکیشن به مادون بکشد. این شبکه اجتماعی در iOS و اندروید بیشتر از فیسبوک دانلود شده است و این جریان علامت از محبوبیت زیاد بالای آن دارد.مقاله های مرتبط:تیک تاک چیست و هرآنچه درباره آن باید بدانیداپلکیشن تیک تاک تو سال ۲۰۱۹ بیش از فیسبوک و Messenger فیسبوک دانلود شده است

وضعیت تیک تاک طی چند سال گذشته و خصوصا سال ۲۰۲۰ به طور قابل توجهی رشد کرده است. اکنون این اپلیکیشن به کمی اسمی است که حتی قدیمی ترین شبکه اجتماعی دنیا از آن عقب افتاده. درون گزارش منتشرشده، از روانی پیشی گرفتن جنبش تاک از فیسبوک به نشانی پربارترین اتحاد سال گذشته درون دنیای شبکه های اجتماعی یاد می شود. بر زمینه آمار به مشت آمده، این شبکه مدنی چینی داخل چند ماه گذشته با توفیق سه گانه پله در رتبه بندی محبوب ترین برنامه های گوشی های هوشمند صعود کرده و فیسبوک را پشت شیوه گذاشته است.

توسعه دهندگان این شبکه اجتماعی نشان داده اند که تا اینکه با وجود فردی های اعمال شده می توان پیشرفت کرد و طالع آمریکا نمی تواند با سد کردن وضع تیک تاک، این شبکه اجتماعی را نابود کند و دولت ترامپ تکاپو برای خرید پریدن تاک را متوقف کرده است. نیز این اپلیکیشن قاهر شده است از جایگاه ۱۵ به دوم جنبش یواش و به دومین پروگرام درآمدزا تبدیل شود. ۲۰۲۰ سال موفقیت و درخشندگی این شبکه اجتماعی بود و احتمالا  در ۲۰۲۱ این پیشرفت ادامه خواهد داشت.

با وجود همه توفیق های این شبکه اجتماعی، باید به این روانی رمز کرد که فیسبوک اکنون دارای پلتفرم های دیگری مانند اینستاگرام و واتساپ است که هنوز جزو پرکاربرترین ها هستند؛ در نتیجه موفقیت طاسی هنوز در دستان مدیران این شریک شدن است. شبکه های اجتماعی رقابت یدکی با یکدیگر دارند و هدف واقعی همگی ی آن ها تبدیل شدن به محبوب ترین گزینه ی مقدور است. البته مردم نقاط مختلف قرین یکدیگر فکر نمی کنند و به همین دلیل شبکه های مدنی نمی توانند حاجت همه ی انسان های دنیا را برطرف کنند. کاربران بنا به طریق ی تامل خود، شبکه اجتماعی تک نیازشان را تفویض می کنند.

نظر شما کاربران زومیت درباره جنبش تاک چیست؟ آیا جزو آن گروه از کاربران هستید که این شبکه اجتماعی را خویش دارند یا به رویت شما گزینه های بهتری برای سرگرم شدن وجود دارد؟بیشتر بخوانید:دلایل اضافه شدن نبوغ استوری بوسیله شبکه های مدنی مختلفاحتمالا توییتر با خرید استارتاپ Squad، چت ویدئویی را به این پلتفرم تکثیر کنداپلیکیشن Game Driver تجربه ورزش کردن روی گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ را بهتر می کندفروشگاه Cydia از اپل به دلیل رفتار انحصارگرایانه شکایت کرداپل به زودی به پشتیبانی از اپلیکیشن Music Memos خاتمه می دهد