اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز مجانی شده اند (۲۴ آبان)

همان طور که می دانید، اپلیکیشن ها به سه شکل توسط ترقی دهندگان منتشر می شوند: رایگان، پولی و رایگان با پرداخت تو پروگرام ای. حتما برایتان پیش آمده است که با دیدن اپلیکیشنی به هوس بیایید و قصد داشته باشید آن را انتصاب کنید؛ اما سرزده متوجه پولی بودن آن شوید. همه ما این تجربه را داریم. در این مواقع معمولا قید کاربرد از آن را می زنیم خواه بوسیله عقب نسخه بلدرچین شده آن می گردیم. البته نسخه کرک شده غصه داستان های خاص خودش را دارد و حتی می تواند آسیب موکد به گوشی شما مخبر کند.مقاله ی مرتبطرفع بغرنج گوگل پلی در ایران و دانلود اپلیکیشن های دارای فردی

اما گاهی همین اپلیکیشن های پولی برای مدت محدودی رایگان می شوند و ما می توانیم با گمارش آن ها و اضافه به فهرست اپ های خود، در آینده به آن ها دسترسی داشته باشیم. درواقع ترقی دهندگان برای افزایش تعداد مخاطبان خود، هرازگاهی اپلیکیشن هایشان را به رایگان نمایش می کنند؛ بنابراین توصیه ی ما این است که حتما اپلیکیشن های پولی رایگان شده را یک بار دانلود کنید تا بوسیله فهرست اپ های شما افزودن شوند. بعدا می توانید هر زمانی که تمایل داشتید، از آن ها مصرف کنید.

با زومیت همراه باشید تا اپلیکیشن های پولی رایگان شده امروز را شناساندن کنیم.

بازی CATHERINE THE VAMPIRE 

CATHERINE THE VAMPIRE یک ورزش ماجراجویانه و داستانی با تم اسطوره های خون آشامی و ترسناک درباره ی کاترین خون آشام است. کاترین ومپایر از خواب مسبوق شده است و اینک باید او و گربه ی جدیدش را برای شکارگاه قربانی اتصال کنید. 

اپلیکیشن NT Calculator – Extensive Calculator Pro 

NT Calculator – Extensive Calculator Pro اپلیکیشن ماشین شمار کاربردی با مدل سازی مینیمال و جذابی است که می تواند جایگزین مناسبی برای ماشین حساب پیش فرض گوشی به شمار رود. این اپلیکیشن علاوه بر امکان محاسبات ماشین حساب مقیاس که دربرگیرنده عملیات عمومی ریاضی می شود، امکان دسترسی به سامان حساب مهندسی نیز مهیا می نرم. از این گذشته، با امکان حافظه ی ذخیره سازی، کاربر می تواند برخی اعمال و فرمول های تک حاجت خود را درون حافظه ی سامان حساب ذخیره کند. علاوه براین دو حالت، ماشین حساب مبنا که با استفاده از آن می قابلیت اعداد را بین مبناهای مختلف منتقل کرد؛ ماشین حساب زمان که امکان محاسبه ی زمان را فراهم می کند؛ سامان حساب بدهی برای لحاظ ی سود و اقساط وام های بانکی؛ ماشین شمار کتاب و… داخل این اپلیکیشن تعبیه شده است. از سویی دیگر توان تبدیل واحدهای مختلف نیز در این پروگرام وجود دارد. مبدل واحد شامل واحدهای مختلف وزنی، طولی، سرعت، دمای، زاویه ، داده ، انرژی و… می شود. 

اپلیکیشن BabyBook Journal – Baby Tracker