اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده اند (۸ آبان)

همان طور که می دانید، اپلیکیشن ها به سه شکل توسط توسعه دهندگان منتشر می شوند: رایگان، پولی و رایگان با پرداخت درون دستور کار ای. حتما برایتان پیش آمده است که با رویت اپلیکیشنی به عطش بیایید و قصد داشته باشید آن را انتصاب کنید؛ اما ناگهان متوجه پولی بودن آن شوید. همه ما این تجربه را داریم. داخل این مواقع معمولا قید استفاده از آن را می زنیم یا بوسیله دنبال نسخه کرک شده آن می گردیم. البته نسخه کرک شده بی آرامی داستان های خاص خودش را دارد و حتی می تواند آسیب جدی به گوشی شما وارد بطی ء.مقاله ی مرتبطرفع مشکل گوگل پلی در ایران و دانلود اپلیکیشن های دارای محدودیت

ولی گاهی همین اپلیکیشن های پولی برای مدت محدودی رایگان می شوند و ما می توانیم با نصب آن ها و افزودن به فهرست اپ های خود، در آینده به آن ها دسترسی داشته باشیم. درواقع ترقی دهندگان برای تکثیر تعداد مخاطبان خود، هرازگاهی اپلیکیشن هایشان را به رایگان عرضه می کنند؛ بنابراین توصیه ی ما این است که حتما اپلیکیشن های پولی رایگان شده را یک بار دانلود کنید تا بوسیله سیاهه اپ های شما تکثیر شوند. بعدا می توانید هر زمانی که خواست داشتید، از آن ها استفاده کنید.

با زومیت همراه باشید تا اپلیکیشن های پولی رایگان شده امروز را معرفی کردن کنیم.

اپلیکیشن 1984 Cam – VHS Camcorder, Retro Camera Effects 

Cam – VHS Camcorder اپلیکیشنی است که به دستگاه ی آن می توان ویدئوهایی با افکت های نوستالژیک ضبط کرد. در سال ۱۹۸۴ نخستین کاست های ۸ میلی متری برای ضبط ویدئو معرفی شدند و صیت این اپلیکیشن برگرفته از آن عهد است. با معاون این اپلیکیشن می توان ویدئوهایی با سبک VHS قدیمی ضبط کرد یا حتی ویدئوهایی که در گالری حیات دارند توسط این اپلیکیشن ویرایش کرد و افکت های VHS بوسیله آن ها افزود. 

اپلیکیشن Handy Daily Data Logger

این اپلیکیشن برای تهیه ی گزارش جامع داده های متنوع به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه امکانات زیادی دراختیار کاربر قرار می دهد. بخاطر مثال، چنانچه ترانه دارید میزان تغییرات قطع خود، دمای هوا، میزان بارندگی و… را درون طول اطراف ی زمانی پیدا پیمانه گیری کنید، با معاون این اپلیکیشن می قابلیت داده های ضروری را وارد کرد و نتایج به دست آمده را بوسیله رخ فضای اطراف هر جسمی یا واضح تحویل گرفت. 

اپلیکیشن Handy List

Handy List اپلیکیشن مدیریت کارهای روزمره است که ویژگی های اضافی برای کاربر فراهم می درنگ. اولویت بندی و تهیه ی سیاهه کارهای روزانه خواه هفتگی و ماهانه و سالانه یکی از فعالیت های مفیدی است که باعث خواهد شد به سیاق چشمگیری بهره وری تکثیر یابد و افراد کارکرد بیشتری داشته باشند. نیز تمهید ی فهرست کارهای ضروری جهت می شود چیزی از قلم نیفتد و به همه ی آن ها تفحص شود. این اپلیکیشن بوسیله کاربر امکان تهیه ی سیاهه با رجحان بندی می دهد تا برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت خود را ثبت کند. 

اپلیکیشن Correlate 

اپلیکیشن Correlate یک پروگرام ی پزشکی برای ردیابی مشکلات احتمالی تو سلامتی است. درواقع این اپلیکیشن ازطریق جمع آوری اطلاعات قانون های روزمره کاربر و ارتباط آن ها با علائم، به کاربر هشدار می دهد مقدور است دستخوش بیماری شده باشد و برای اطمینان از سلامت خویشتن درصورت امتداد ی علائم، حتما به پزشک مراجعه کند. سایر انفراد های این اپلیکیشن محتوی ارائه ی Health Book و Therapy Journal و گزارش های دارویی می شود که علائم و داروهایی که مصرف می شود می توان در آن ثبت کرد. بنیانی ترین مقدر شدن این دستور کار گزارش عادت های یومیه و پروگرام ی تغذیه ی کاربر است. کاربر می تواند روزانه غذاهای مصرفی خویشتن را ثبت کند تا ببیند درون یک ماه بیشتر چه چیزهایی مصرف کرده است و نسبت به تحول سر غذایی خود، تغییراتی خلق کردن درنگ. بسیاری از ما عاری در دید داشتن این موضوع ممکن است عادات غذایی ناسالم را تو طول زندگی شکل دهیم که انگیزه آسیب های جدی در درازمدت خواهد شد.

برای شهید می توانید مصرف آب یومیه را داخل این برنامه ثبت و در اختتام روز نتیجه را بررسی کنید تا ببنید آیا بوسیله قول خود بخاطر مصرف ۸ لیتر آب ارتکاب کرده اید؟ سایر ویژگی های اپلیکیشن شامل، ثبت گزارش خواب، گزارش اضطراب، گزارش آلرژی، درد و… می شود. بنابر این استفاده از این برنامه می تواند گزارشی تمامیت از ساختار یومیه خواه هفتگی و ماهانه ی کاربر مجهز کند. 

بازی Summer Pro 

Summer Pro یک بازی روحی و ریاضی است که علاوه بر سرگرمی، بازی ذهنی بوسیله شمار می رود و می تواند حافظه کاربر را ماهر تر کند. این ورزش مشابه بازی ژاپنی «کاکورو» است. هر جدول از چندین ردیف و استوانه تشکیل شده است. در ستون سمت چپ یا صف بالا، اعدادی مدال داده می شوند که مجموع صف خواه سیلندر خود را نشان می دهند. کاربر باید جاهای تهی را به اسلوب ای با اعداد پر درنگ تا جمع اعداد آن سطر و ستون موافق با مجموع ظاهر شده داخل ابتدای سطر یا ستون باشد. دقت داشته باشید که نباید از اعداد تکراری در یک سطر یا استوانه استفاده کنید. این بازی شباهت یدکی به جدول سودوکو دارد؛ بنابر این طرفداران بازی سودوکو همچنین می توانند از این بازی کیف ببرند. 

اپلیکیشن Halloween Cemetery 3D LWP 

تصاویر زنده، بخشی از قابلیت های ویژه ی گوشی های هوشمند هستند که امکان شخصی سازی و دلربایی بخشیدن به رابط کاربری را فراهم می کنند. این اپلیکیشن که یک تصویر حی با تم هالووین است، عکسی از قبرستان با جزئیات بی شمار دارد و کاربر می تواند بین ۹ زاویه ی متنوع نمایش جابه جا شود. این اپلیکیشن تا اینکه صدای خاصی برای فعالیت های در گوشی فراهم کرده است و با فعال کردن آن گزینه، صداهای مخصوص پروگرام پخش می شوند. صدای اخذ وابستگی خواه صدای لمس دکمه های گوشی از یکسره فعالیت هایی هستند که تحت پوشش دستور کار قرار می گیرند. 

بازی Mind Games Pro

Mind Games Pro بازی فکری و معمایی و متشکل از چندین ورزش ذهنی است که اقتدار های مغزی افراد را تحکیم می درنگ. با نصب این ورزش می توان علاوه بر ایجاد سرگرمی، غلبه محلول روانی و مهارت های شناختی (Cognitive) را به فقره گرفت تا آن ها را توسعه عدالت و محکمی کرد. یکی از نقاط قوت این ورزش عرضه ی گزارش کامل امتیازات کاربر است که داخل نهایت می تواند کمک کند کاربر کمبودهای خود را حساسیت کند و روی تقویت آن ها متمرکز شود. 

اپلیکیشن First Coloring book for kindergarten kids

First Coloring book for kindergarten kids یک اپلیکیشن کاربردی برای تقویت خلاقیت کودکان در فضای دوست داشتنی گوشی هوشمند است. همان طور که از عنوان اپلیکیشن می توان ظن زد، این برنامه نوعی تاریخچه طعم جزیی آمیزی مجازی است و کودکان می توانند طرح های بدون رنگ موجود در آن را بر اساس اصول پیشنهادی اپلیکیشن یا با توجه به سلیقه ی خویشتن ته رنگ آمیزی کنند. این اپلیکیشن بیش از ۳۰۰ طرح مبتدی متنوع ارائه می درنگ و ۶ ابزار نقاشی متنوع دراختیار کاربر استراحت می دهد. 

اپلیکیشن Genetic Helper

Genetic Helper یک اپلیکیشن مناسب دانشجویان زیست شناسی است که کمک می یواش توالی یابی ژنتیک را با سرعت ایفا دهند. ارتکاب ترادف یابی هموار یکی از فرایندهایی است که زمان اضافی به خود خاص می دهد؛ بنابراین دانشجویان با کمک این اپلیکیشن می توانند مدت زمان ترادف یابی را به طور چشمگیری کاهش دهند. 

مجموعه آیکون Fresy

 Fresy یک مجموعه با بسیار از ۱۱۵۰ آیکون متنوع با روشنی ۱۹۲×۱۹۲ است. تمامی آیکون ها با ظرافت بازطراحی شدند تا کیفیت خروجی به گونه ای باشد که در گوشی های دارای نمایشگر باکیفیت نیز جلوه ی نظم از خویشتن نشان دهند. این کلکسیون به صورت ماهانه به روزرسانی می شود و طراحی های متاخر یا درخواست های کاربران تو آن ارائه خواهند شد. بخاطر استفاده از این آیکون ها باید تغییراتی داخل تنظیمات لانچر اعمال کنید. فاتحه در بخش صفحه ی هوم Portrait Grid را روی ۴×۵ راحتی دهید و سپس، درون جزء Drawer این نرخ را روی ۴×۶ با شفافیت پس زمینه بین ۰ تا ۱۰ درصد تنظیم کنید. تعداد آیکون های داک را روی ۵ بگذارید و تو تنظیمات پیشرفته، اندازه ی آیکون را روی ۱۴۰ درصد پس انداز کنید و فونت آیکون را روی گزینه ی System بگذارید. برای اجرای این کلکسیون آیکون باید از لانچری استفاده کنید که امکان تعویض آیکون های جهیز عامل داشته باشد؛ مانند Nova Launcher. 

اپلیکیشن QR and Barcode Scanner PRO

QR and Barcode Scanner PRO یک اپلیکیشن کاربردی برای اسکن کد QR و انواع بارکد است و علاوه بر این، اقتدار ایجاد و پیدایش کد دارد. این اپلیکیشن با کاربرد از فلش ال ای دی، در محیط های کمینه پرتو نیز می تواند فرایند اسکن را انجام دهد. دیگر ویژگی این برنامه وجود تاریخ است که تمام کدهای اسکن شده و ایجاد شده را ثبت می بطی ء تا درصورت نیاز کاربر، بتواند آن ها را بازیابی کند. 

اپلیکیشن 80s Music Radio Pro

 80s Music Radio Pro یک رادیوی کامل است که امکان استماع آهنگ های دهه ی ۱۹۸۰ میلادی را بدون تبلیغات بخاطر کاربر مجهز می درنگ. این اپلیکیشن یک رادیوی اینترنتی است و ریختگی های متنوع موسیقی را پوشش می دهد. جایگاه های متنوع رادیویی در این اپلیکیشن حاضر شده است و کاربر می تواند از بین این ایستگاه ها هرکدام را که می خواهد تفویض بطی ء. 

اپلیکیشن Luci 💤 – Intelligent Dream Journal