استعمال از گامانایف آیکون بخاطر درمان تومورهای مغزی در بیمارستان آجی بادم

تکنولوژی گامانایف آیکون مزایای فراوانی دارد و تیم پزشکی بیمارستان آجی بادم این تکنولوژی را دقیق بررسی کرده است. آیکون گامانایف که پیشرفته ­ترین خاندان از فن شناسی گامانایف است، با داشتن مداقه و حمایت و انعطاف­ پذیری فراوان، درمانی با آسودگی خاطر بیشتر برای ناتندرست و پزشک میسر می بطی ء.

گامانایف آیکون با استفاده از فن شناسی توموگرافی و ردیابی سلول های سرطانی بوسیله مایه­ ی اشعه ی زیر قرمز (Infrared) تو طول درمان با دقت یک هشتم میلی متر، درمانی بی خطر را به تعاقب خواهد داشت و بدین وسیله سلامت بافت ­های خشمناک و سلول­ های سالم مغز را وجهه می بطی ء.

یکی از دلایلی که این روش را به مصون ترین روش علاج تومورهای سرطان زا تغییر کرده، تعیین دقیق تعداد جلسات علاج است که به دو صورت Single-Fraction یا Multiple-Fraction است. همچنین، در این طرز رک می ­شود یک سلول در چند بار به جداسازی نیاز دارد.

گامانایف آیکون برخلاف سایر وضع­ ها، اطلس ی درست و باریک بین تازگی دراختیار پزشکان قرار می ­دهد. پروفسور کورای اوزدومان (Prof. Dr. Koray Ozduman)، جراح مغز و اعصاب تو درمانگاه آجی بادم ترکیه، معتقد است استفاده از این سیاق می تواند نقش بسزایی داخل درمان ناتندرست ایفا درنگ.گامانایف آیکون چیست؟

گامانایف یکی از فن شناسی های نوین پزشکی برای علاج اختلالات مغزی (اینترا کرانیال) با استعمال از پرتوهای متمرکزشده گاما است که دقت میلی متری دارد. در این روش، پرتوهای گامای ساطع شده از صدها منبع کبالت را در نقطه ای متمرکز و شعار ­گیری می نرم. پرتوهای گامای درخشنده شده معمولا انرژی کمی دارند؛ ولی با متمرکزکردن صدها تلالو در یک نقطه، کارمایه بسیاری می ­استعداد به شعار (سلول سرطان زا) مدنظر وارد کرد.گامانایف آیکون بخاطر چه تداوی هایی کاربرد می شود؟

گامانایف برای درمان اختلالات مغزی مدل سازی و توسعه یافته است. همچنین، از آن می قابلیت بخاطر درمان اختلال ها و ناهنجاری های جمجمه، عروق خونی، عصب مغز، چشم، پوست و دیگر بافت ­های اطراف مغز استفاده کرد. علاج اختلالات و تومورهای موجود در دیگر نقاط بدن نیازمند تکنولوژی های متفاوتی است. این گونه درمانی (گامانایف) در بیشتر از سیصد مرکز درمانی و روی بیش از یک میلیون ناخوش درون بکلی جهان استفاده شده و بدین ترتیب، به درمانی معیار برای تومورها و اختلال های مغزی تحول شده است.

بوسیله طورکلی، از فن شناسی گامانایف می قابلیت برای تداوی پنج نوع از اختلال ها و تومورهای مغزی استفاده کرد. علاوه بر کاربرد از این روش درون تداوی تومورها مغزی کشنده (Malign Brain Tumors) مانند سرطان های متاستاتیک، گامانایف می تواند گونه درمانی مناسبی بخاطر انواع تومورهای مغزی خوش خیم (Benign Brain Tumors)، کلاف عروقی (AVM)، اختلال های حرکتی چون پارکینسون و نورالژی عصب سه گانه قلو و تومورهای تو چشم باشد.مزایای گامانایف چیست؟نیازنداشتن به ایفا باز در بسیاری از تومورهای مغزیکاهش عوارض جانبینیازنداشتن به بیهوشیدرمان یک روزه گرفتن و نیازنداشتن به بستری درون بیمارستاننیاز نداشتن بوسیله پرگیر ی توان کمی و ریکاورینیازنداشتن به برش و خون ریزی در سر برخلاف ایفا­ های بازنیازنداشتن بوسیله اصلاح موی قانون و نریختن تاک بعد از عملافزایش مزایا و کاهش ناراحتیبازگشت ناتندرست بوسیله زندگی روزمره درون کمترین مدتکاهش تشعشعات و کمترین اندازه بزمین نشستن آن به بافت سالممراحل درمان با گامانایف

استفاده از فریم استروتاکتیک: فریم استروتاکتیک لکسل (Leksell) برای اعمال درمان با دقت میلی متری و حس خیلی روی شیوه بیمار گمارش می شود و نقاله ی زاویه­ بندی شده دارد. در این مرحله، برای از بین بردن درد از بی ­حسی موضعی استفاده می ­شود. همچنین، تو کودکان این مرحله از علاج با پیشگاه فنی بی­ حسی و درصورت حاجت متخصص بی هوشی ادا می شود.

کاربرد از ماسک: یکی از فرق­ های گامانایف آیکون با مدل­ های پیشین خود، استعداد مصرف از ماسک به­ جای فریم استروتاکتیک است که در طول تداوی روال بیمار را بوسیله صورت ثابت نگاه می دارد. این استعداد امکان اعمال درمان تو جلسات جداگانه در روزهای مختلف را مقدور می سازد. افزون براین، این ماسک از ساختارهای حساس عدد همچون عصب بینایی و سلول ­های مغزی را محافظت می­ کند. درنهایت، استفاده از ماسک در مواقعی مناسب است که استفاده از فریم سربزرگی دارد یا ناممکن است.عکس برداری از عصب مغز (Neuroradiological Imaging)

بعد از گمارش فریم، با توجه به پاتولوژی بیمار، نوع عکس برداری ارزان برای ناخوش انتخاب و عمل می گیرد. در حال حاضر، از همه بیماران MRI گرفته می ­شود. در بیماران با ضایعه وریدی، بعد از گمارش فریم، آنژیوگرافی همچنین انجام می ­شود. در بیمارانی که امکان انجام MRI بود ندارد یا تومور با منشأ استخوان جمجمه دارند، معمولا از CT Scan استفاده می شود.تصمیم گیری درباره ی دُز اشعه (Planning of dosage)

با استفاده از یواش افزارهای کامپیوتری ویژه، لیف هایی که باید دُز اشعه ی رادیوتراپی را دریافت کنند، با دقت مرزبندی و فاحش می شوند. داخل تومورهای مجاور به ساختارهای حساس مغز، جهیز­ های حساس محافظتی گامانایف آیکون از دخول پرتوهای براق شده بوسیله لیف سالم از زوایای دیگر جلوگیری می کند و بدین ترتیب، از آسیب بزمین نشستن به بافت سالم جوگیری می ­نرم. همچنین، بطی ء افزارهای نقشه برداری از جمجمه (پلنینگ) نقش مؤثر و بسزایی در این فرمان ایفا می ­کنند. داخل این مرحله، بیمار می­ تواند تو اتاق انتظار کارهای دلخواهش را انجام دهد.وهله ی اعمال علاج با اشعه

سپس از عمل نقشه ­برداری (پلنینگ) و اتخاذ تصمیمات ارزان برای درمان بیمار، مرحله ی اعمال تداوی با اشعه ی گاما در حصه گامانایف فرامی رسد. مدت درمان ممکن است بین ۱۵ دقیقه تا یکی دو شایسته کردن به طول انجامد. این مدت درمان به عوامل متفاوتی ازجمله اندازه ی غده و ارزش دُز اشعه ی لازم برای شورعشق وفاق دارد.توموگرافی نفس گامانایف

با کاربرد از این توموگرافی، کوچک ترین حرکات ضابطه بیمار در حین ارتکاب تداوی گامانایف وقوف می شود. این کار بوسیله منزله ی انجام تداوی با دقت میلی متری و تضمین ایمنی بیمار اجرا می شود. از مزایای دیگر این تکنولوژی امکان ­پذیرکردن ارتکاب درمان با مصرف از ماسک است.نظارت پیاده شدن مریض در ثانیه درمان

دستگاه گامانایف آیکون با استفاده از توموگرافی و اشعه ی مادون قرمز (Infrared) هرگونه حرکت احتمالی بیمار تو حین درمان را تشخیص می دهد و ثبت می بطی ء. در درمان هایی که به کمک ماسک یا فریم ایفا می­ گیرد، توموگرافی نگرش دقیق و جمجمه ی بیمار و محل دقیق هدف مدنظر بوسیله ترانه رادیوتراپی در تو جمجمه را به طوردقیق معین می­ درنگ. همچنین درصورت نیاز، می قابلیت توموگرافی را در حین تداوی اعاده کرد.

تو این مرحله، کوچک ترین حرکات سر بیمار مانند لول قانون هنگام تنفس ثبت و به مایه ی فن شناسی احساساتی بوسیله حرکت زیر قرمز تشخیص داده می­ شود. بدین ترتیب، بوسیله پزشک معالج این امکان داده می ­شود با جزئیات دقیق ­تری مراحل تداوی را عمل دهد.عمل خدمات گامانایف آیکون تو درمانگاه آجی بادم

بیمارستان بین المللی آجی بادم با متجاوز از ۲۵ شعبه در سراسر ترکیه، تمامی خدمات گامانایف آیکون را به بیمارانی نمایش می دهد که قصد دارند به این کشور عروج کنند. برای وقوف از خدمات بیمارستان ACIBADEM با ما درون رابطه باشید. ما به فارسی پاسخ گوی شما خواهیم بود.

راه های ارتباطی :

ایمیل: [email protected] 

تلگرام: @acibadem_iran

واتساپ: ۹۰۵۴۲۷۸۴۹۳۱۳ بیشتر بخوانید:معامله موبایل تو یک حراجی بردبرد با کالاکشنخوابستان جهت سودا بهینه خوابگاه تخت پیشنهادات مناسب عرضه می کندبا لتس گو یونی پذیرش تحصیلی کاملاً رایگان را تجربه کنیدخرید محصولات فولادی از گروه تجارت آهن پویاتوصیه های بخاطر کلاس آنلاین از مارکا کتاب