رندرهای مفهومی مک بوک پرو 16 اینچ اپل منتشر شدند

مک بوک پرو معروفیت خانواده ی لپ تاپ های رده بالای اپل است که این همکاری همه ساله با مدل هایی جدید آن را بوسیله روزرسانی می کند. اهالی کوپرتینو هیچ گاه به تولید و عرضه ی مدل ۱۶ اینچ این خانواده از لپ تاپ ها اشاره ای نکرده اند، بااین حال هذیان مرتبط بوسیله آن ها از مدت ها پیش شنیده می شوند و به همین دلیل کاربران زیادی در سراسر دنیا کام دارند که مدل جدید مک بوک پرو با نمایشگر بزرگ ۱۶ اینچ خلال ماه ساری میلادی معرفی کردن شود. 

داخل همین راستا بوسیله تازگی رندرهای جدیدی از مک بوک پرو ۱۶ اینچ اپل از سوی رسانه ی 9to5Mac فاش شده اند که موارد مختلفی از این لپ تاپ موردانتظار را به تمثال می کشند. با نگاهی کلی به رندرهای جدید متوجه می شویم که تو پهلو مواردی شبیه تاچ بار و رونمایی طراحی کلی دستگاه، دو نکته داخل آن ها خودنمایی می کند. مقدماتی مورد بدون تردید همان نمایشگر مبصر ۱۶ اینچ مایه است که تزیین خاصی بوسیله مایه بخشیده و در اطراف آن حاشیه های بسیار کمی دیده می شوند.

به لطف همین حاشیه نویسی های باریک، ابعاد کلی مک بوک پرو ۱۶ اینچ تقریبا مشابه مک بوک پرو ۱۵ اینچ فعلی میدان خواهد بود، اما این وسیله از نمایشگری ارشد پر حرارت روزی خواهد گرفت. حاشیه های اندک کنار نمایشگر، ظاهری مدرن خیس به مک بوک پرو ۱۶ اینچ بخشیده اند. به نعوظ طاسی مک بوک پرو ۱۶ اینچ از همان کلمه طراحی مک بوک پرو ۱۵ اینچ بهره می گیرد و شباهت های بی زیرا و چرایی بوسیله این میوه دارد. در رندرها می توانیم ببینیم که تنه ی مقیاس ۱۶ اینچ اندکی انحراف بیشتر نسبت به مدل ۱۵ اینچ دارد و بوسیله میزان کمتری مجری قرین به نظر می رسد.

شرکت های مختلفی که غم اکنون در حوزه ی تولید لپ تاپ فعالیت می کنند، هنگام سال های اخیر سراغ تولید محصولاتی رفته اند که از نمایشگری بزرگ تر با حاشیه های کم نصیب می گیرند. یکی از بنیانی ترین همدستی هایی که این طور تصمیمی اتخاذ کرده، قلب (Dell) است؛ دل با تولید لپ تاپ های جدید سری XPS علامت داده که توجه ویژه ای به تولید محصولات با نمایشگر دارای حاشیه ی کمینه دارد. با این اوصاف چندان حیرت برانگیز زدودن اگر اپل هم بخواهد پا جای پای دل بگذارد و محصولی تولید بطی ء که از نمایشگری بزرگ با حاشیه ای بسیار اندک بهره مند است. مک بوک پرو ۱۶ اینچ احتمالا بوسیله ۶ درگاه USB-C مهیا می شود

به علاوه با فرض اینکه اپل بخواهد تولید مک بوک پروهای ۱۵ اینچ را برای همیشه ایستا کند، مدل ۱۶ اینچ بوسیله عنوان جایگزین مستقیم خانواده ی لپ تاپ های ۱۵ اینچ اپل شناخته خواهد شد. داخل ضمن شکی نداریم که اپل از نمایشگر ارشد تر این محصول بوسیله عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های آن یاد خواهد کرد تا کاربران بیشتر به ابتیاع آن ترغیب شوند. 

تک دومی که در رندرهای منتسب به مک بوک پرو ۱۶ اینچ خودنمایی می کند، بهره مندی این لپ تاپ از ۶ درگاه USB-C است. تو واقع در رندرهای جدید می توانیم ببینیم که تو هر طرف مایه سه گانه درگاه USB-C جای گرفته اند.  مدل ۱۵ اینچ فعلی مک بوک پرو از ۴ حضور USB-C روزی می گیرد و افزایش حساب این پیشگاه ها به ۶ عدد می تواند اتفاقی رادیکال باشد. گرچه از یکی از این آستان ها بوسیله عنوان حضور شارژ استفاده خواهد شد، اما در هر صورت نمی توان به سادگی از کنار این موضوع گذشت. اضافه شدن دو پیشگاه USB-C جدید بوسیله مک بوک پرو ۱۶ اینچ، اتفاقی مهم به شمار می آید.

یقین ی دیگری که درمورد مک بوک پرو ۱۶ اینچ بود دارد، این است که لپ تاپ موردبحث قرار است نخستین لپ تاپی باشد که بوسیله جای کیبورد با مکانیزم پروانه ای از کیبوردی با مکانیزم قیچی بهره می گیرد. 

رسانه ی 9to5Mac می گوید که رندرهای فاش شده از مک بوک پرو ۱۶ اینچ براساس گزارش ها و یقین های مربوط به این لپ تاپ طراحی و ساخته شده اند؛ بنابراین به این رندرها به نشانی جمع بندی تمام شایعات مرتبط به مک بوک پرو ۱۶ اینچ با فدایی موارد افزایش نگاه کنید. صدای زیر مردانه می جوی که اپل طی ماه جاری میلادی کنفرانس مهمی را برگزار و طی آن جدیدترین اعضای قوم ی مک بوک پرو را رونمایی درنگ.اپل احتمالا به زودی مک بوک پرو جدید را رونمایی می کند

افزون بر مک بوک پرو جدید، انتظار داریم که اپل تو کنفرانسش میزان جدیدآیپد پرو را نیز معرفی بطی ء. همچنین فداکار رسانه ها از احتمال عرضه ی رسمی مک پرو در خرده فروشی ها معارفه داده اند. مدت ها است که شایعاتی را درمورد ردیاب هوشمند اپل با اشتهار اپل تگ (Apple Tag) می شنویم و هوی داریم که اهالی کوپرتینو تو مراسم پیش رو از این محصول نیز پرده برداری کنند. 

با درنظرگرفتن اینکه دو ثالث ماه اکتبر ۲۰۱۹ سپری شده است، می توانیم دو ظن را مطرح کنیم؛ خواه اپل برگزاری کنفرانسش را به ماه آینده موکول کرده خواه این شرکت نیت دارد محصولات یادشده را عاری برگزاری کنفرانس و صرفا از طریق انتشار یک بیانیه ی مطبوعاتی معرفی یواش که البته احتمال دوم کمی دور از انتظار به دیدن می رسد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درمورد رندرهای منتسب به مک بوک پرو ۱۶ اینچ چیست؟

مقدار به روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که بخاطر بیع مفت و آگاهانه ی انواع لپ تاپ گیمینگ احتیاج دارید را درون مقدر شدن محصولات زومیت بیابید. داخل این بخش، علاوه پیاده شدن مشخصات فنی دقیق لپ تاپ های ایسوس، تپ تاپ Acer، مک بوک های اپل، لپ تاپ لنوو و محصولات دل و اچ پی و پاسخ به سوالات شما، امکان مقایسه ی دو خواه چند علیه درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد وجود.مشاهده لیست ارزش لپ تاپبیشتر بخوانید:فیسبوک امکان ثبت ادعای مالکیت بر تصاویر را مهیا می کنداپل روی گوشی هوشمندی با صفحه نمایش ۵/۴ اینچی بوسیله نام آیفون 12 مینی کار می کندتصاویری احتمالی منتشرشده از Xperia Play 2 که هیچگاه وقت به مرحله تولید نرسیدگفت وگوی زومیت با پشوتن پورپزشک؛ خدمات لجستیک پادرو چیست؟همکاری کلادفلر و Internet Archive برای بایگانی گسترده صفحات وب