تاریخ برگزاری میتینگ GTC 2020 انویدیا اعلام شد

انویدیا چند هفته پیش داخل اطلاعیه ای اطلاع دادن کرد برگزاری GTC 2020 داخل معلول همگی گیری ویروس کرونا بطلان شده است. حال در بور ی چند هفته پس از فسخ رسمی GTC 2020، کتاب جدید برگزاری آن اطلاع دادن شده است. بر این اساس، انویدیا قصد دارد GTC 2020 را ۱۴ مه ۲۰۲۰ (۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) به رخساره آنلاین برگزار یواش. 

انویدیا طی معین کردن تاریخ برگزاری GTC 2020 از عبارت Get Amped استفاده کرد. این فقره به رخساره تلویحی تأیید می کند انویدیا عزم دارد درون GTC 2020 به قیافه ویژه تبار بعد اینده معماری کارت های گرافیک خویشتن با کدنامامپر (Ampere) را معرفی کردن درنگ. انویدیا به وضوح هیجان زیادی بخاطر برگزاری مجمع GTC 2020 و معرفی کردن جدیدترین دستاوردهایش دارد؛ بوسیله همین دلیل، نتوانسته با باطل سازی کامل آن پهلو بیاید. ازاین رو، تیم سبز تصمیم اندوهناک است تاریخچه جدیدی برای برگزاری آن به صورت آنلاین مشخص بطی ء.

GTC در ابتدا فراغت حیات اواخر مارس برگزار شود؛ اما انویدیا اول مجبور شد آن را بوسیله طورکلی لغو کند و پس ازآن به حالت آنلاین درآورد. بااین همه، این کارها نیز کافی نبودند و درنهایت دیدیم برگزاری GTC تا تاریخی نامشخص به تعویق افتاد. خوشبختانه تأخیر در برگزاری GTC 2020 چندان متجاوز نبود و اکنون برای ۲۵ اردیبهشت تعیین شده است. این یعنی فقط چند هفته تا برگزاری کنفرانس بسیار مهم انویدیا فاصله داریم.  جنسن هوانگ، مدیرعامل انویدیا، عزب وقتی روی استیج حضور نمایان می کند که فراغت باشد اخباری اساسی اعلام شود

انویدیا با استفاده از عبارت Get Amped تلاش کرده است بوسیله رخساره غیرمستقیم کاربران را برای معرفی طولانی معماری امپر آماده کند؛ اما هنوزهم نمی توانیم با اطمینان از این موضوع سخن بگوییم. امپر فعلا کدنام معماری جدید است و احتمال دارد انویدیا برای این معماری از هر نام دیگری استفاده یواش. این مشارکت پیش مرطوب سابقه ی چنین کاری را دارد؛ از طرف تو فاتحه اسمی خاص برای معماری کارت های گرافیک سری GTX 800 اخبار کرده بود؛ اما خبرگزاری ها بعدا مدعی شدند انویدیا این نام را تو فاصله ی نه چندان بسیار تا رونمایی رسمی مبادله کرده است. با همه ی این ها مطمئنیم انویدیا برنامه های بزرگی بخاطر رویداد GTC 2020 تدارک دیده و نیت دارد اخبار مهمی داخل آن اعلام کند.

جنسن هوانگ، مدیرعامل و ماخذ گذار انویدیا، در چند حین اخیر روی استیج حضور نمایان نکرده است تا محصولات جدیدی معرفی یواش. امتحان نشان می دهد هوانگ فقط زمانی روی استیج می آید که انویدیا اخباری بیش مهم بخاطر به پول اعانه گذاشتن با رسانه ها داشته باشد. براساس اعلام رسمی، مدیرعامل انویدیا قرار است شخصا عادات GTC 2020 را برگزار کند؛ بنابراین، باید داخل کنفرانس امسال مشتاق سرایت اخباری بنیانی باشیم. انویدیا داخل GTC 2020 جدیدترین دستاوردهایش را داخل حوزه ی هوش مصنوعی و رباتیک و پردازش های گرافیکی پیشرفته به ارائه خواهد گذاشت

در بیانیه ی مطبوعاتی انویدیا، گفته شده است کاربران باید خودشان را برای جدیدترین دستاوردهای برنگ خون در مرزوبوم ی هوش مصنوعی، درس عمیق، خودروهای خودران، رباتیک و پردازش های گرافیکی پیشرفته آماده کنند. طبق اخبار رسمی، کنفرانس آنلاین GTC 2020 راحتی است کاملا رایگان ازطریق یوتیوب پخش شود. این جلسه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰ به حین تهران ازطریق کانال رسمی انویدیا در یوتیوب برگزار خواهد شد.

تو قدری از اطلاعیه ی انویدیا آمده است جنسن هوانگ قصد دارد در این رویداد درباره ی جدیدترین نوآوری های انویدیا در مرزوبوم ی هوش مصنوعی، رایانش با کارایی چشمگیر، علوم داده، ماشین های خودمختار، حراست های بهداشتی و گرافیک صحبت یواش. نطق اصلی GTC 2020 استراحت محو حی باشد و درواقع، جنسن هوانگ اخبار یادشده را در قالب ویدئویی ضبط شده اطلاع دادن خواهد کرد.  مقاله های مرتبط:معرفی کردن کارت های گرافیک Ampere انویدیا در سال ۲۰۲۰معماری گرافیکی Ampere انویدیا ۵۰ درصد سریع تر از معماری تورینگ خواهد بود

کووید ۱۹ برگزاری GTC را به صورت حضوری الغا کرد؛ اما شکی نداریم مراسم امسال قرار است از لحاظ تعداد شرکت کننده بزرگ ترین مراسم GTC تو چند سال اخیر باشد. تا چند هفته ی آینده، تمامی نگاه ها بوسیله انویدیا معطوف خواهند شد تا ببینیم این همکاری شناخته شده و محبوب چه پروگرام هایی بخاطر کاربران تهیه دیده است. گفته می شود تیم سبز قصد دارد داخل رسوم یادشده، کارت های گرافیک امپر را معرفی نرم که احتمالا با اتکا بر لیتوگرافی هفت نانومتری تولید شده اند.

این نخستین بار نیست که انویدیا می گوید دستور کار هایی اختصاص بخاطر رویداد GTC 2020 دارد. پیش تیز تو فوریه، جنسن هوانگ گفته بود از تماشای تشریفات امسال مأیوس نخواهید شد. این یعنی مدیرعامل انویدیا اطمینان دارد کنفرانس امسال می تواند رضایت کاربران را به همراه داشته باشد. در سال های اخیر، هوانگ همواره بار هایی اصلی داده است؛ به همین دلیل، باید انتظارا مان را از GTC امسال افزایش دهیم.

بوسیله حدس بسیار زیاد، ابتدایی قبیله از پردازنده های گرافیکی مبتنی کنار معماری امپر که طبق شایعه ها معرفی آن ها برای GTC 2020 تعیین شده است، از نوع پردازنده های گرافیکی کارفرما خواهند حیات. تجربه نشان داده است انویدیا مقدماتی نمونه از کارت های مبتنی بر معماری جدید را معمولا برای کاربران عادی دردسترس قرار نمی دهد؛ اما هیچگاه چیز غیرممکن ازاله و شاید انویدیا قصد داشته باشد امسال بوسیله روشی متفاوت ارتکاب کند. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی نشست پیش روی انویدیا چیست؟

مشخصات متخصص کامل، بهترین ارزش کارت گرافیک در فروشگاه های اینترنتی و مقایسه ی طولانی گوناگون کارت گرافیک را در حصه محصولات مشاهده کنید؛ انواع کارت گرافیک انویدیا Geforce و Quadro و کارت گرافیک AMD رادئون برای مقایسه و خرید درون دسترس کاربران است. ورود به مدخل کارت گرافیکبیشتر بخوانید:چه انتظاراتی از کنفرانس Time Flies اپل در ۲۵ شهریور باید داشته باشیم؟نوزدهمین دوره مسابقات جهانی مهارت 2021 چین با همکاری ایران برگزار می شودانویدیا به گمان بیش با پرداخت ۴۰ میلیارد دلار، شریک آرم را از سافت بانک می خردگوگل پیشنهادهای دیپلماتیک را از فیلد جست وجو حذف می کندکارت گرافیک MX450 انویدیا ۳۳ درصد سریع تر از MX350 است