شاسی اهتزاز مفهومی دی اس Aero Sport Lounge رونمایی شد

مقاله ی مرتبط:سدان لوکس و هیبریدی دی اس 9

چند روز پیش انبازی دی اس (DS Automobiles) با رونمایی از پرچم دار جدید خود، سدان لوکس DS 9، همه ی توجه ها را بوسیله سمت خویشتن معطوف کرد. حالا این خودروساز فرانسوی با رونمایی از یک شاسی اهتزاز مفهومی با نام DS Aero Sport Lounge قصد دارد هفته ای جنجالی را بخاطر دنیای خودروسازی و علاقه مندان رقم بزند. برخلاف سدان لوکس DS9، این شاسی بلند الکتریکی به تولید انبوه نمی رسد و تنها مقصد ای از جهت گیری و جاه طلبی دی اس بخاطر تولید خودروهای لوکس الکتریکی است. کشش ۵ متری این نمونه مفهومی با طراحی بسیار آینده نگرانه، لوکس و انحصار به بی تا سبب می شود که بلافاصله دیدن هر بیننده ای جلب شود.

طراحی بهینه ی آیرودینامیک دی اس Aero Sport Lounge در پهلو رینگ های بزرگ ۲۳ اینچی وسقف شیب دار آن باعث می شود که این خودرو مشابه یک کوپه ی اسپرت به نظر برسد. جلوپنجره ی معمول تو سایر خودروها جای خود را به یک نمایشگر با طرح لوگوی DS درون این خودرو داده است. چراغ های جلو به فناوری Matrix LED مهیا شده اند تا نگاه آینده نگرانه ی DS بسیار ازپیش معلوم شود. دی اس Aero Sport Lounge به موتور برقی با غلبه ۶۷۱ اسب بخار فراهم است که می تواند این شاسی بلند را قید مدت ۲/۸ ثانیه از حالت محرر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر پیاده شدن زمانه برساند. این پیشرانه ی الکتریکی از یک باتری با ظرفیت ۱۱۰ کیلووات روزگار که در کف خودرو تعبیه شده است، نیرو می گیرد و می تواند با هر وهله شارژ کامل ۶۵۰ کیلومتر مسافت را طی درنگ.

با اینکه هنوز تصاویری از فضای داخلی دی اس Aero Sport Lounge الکتریکی منتشر نشده است، اما براساس اطلاع دادن این خودروساز، طراحی فضای داخلی این شاسی بلند مفهومی انقلابی در دنیای خودروسازی است. طبق اعلام دی اس، فضای داخلی این نمونه مفهومی با نمایشگرهای دیجیتال مهارت شده است و هر سرنشین نمایشگرهای مخصوص بوسیله خود را خواهد داشت. به علاوه، در این معیار مفهومی از فناوری هپتیک (Haptic) برای کنترل بسرنوشت شوم دچار کردن های مختلف سیستم مفروضات و سرگرمی استفاده شده است تا به سرنشینان حس لمس اشکال و بافتن مواد القا شود.

Aero Sport Lounge داخل جریان نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۰ تو کنار سدان لوکس DS9 بوسیله نعوظ رسمی به عرضه گذاشته خواهد شد. اگرچه این خودرو به تولید متراکم نمی رسد، ولی براساس اظهارات بئاتریس فوچر مدیرعامل دی اس، حدس دارد خودرویی با الهام از این میزان مفهومی بخاطر رسیدن بوسیله تولید انبوه، داخل مشت مدل سازی باشد.بیشتر بخوانید:کارمندان مایکروسافت داخل سال ۲۰۲۰ چقدر حقوق گرفتند؟جنرال موتورز جزئیات جدیدی از فناوری باتری آلتیوم منتشر کردمازراتی MC20 رسما رونمایی شدوانت آیکون ۴x۴ مبتنی بر شورولت کلاسیک شناساندن شدجنرال موتورز با تصاحب نیکولا و فناوری هیدروژنی بوسیله میدان جنگ تسلا می رود