بی ام و از کابین مفهومی برای خودروهای خودران رونمایی کرد

ASGHAROOOOهمه ی خودروسازان ارشد بخاطر نشان دادن آخرین فناوری خودران از نمایشگاه CES 2020 استفاده می کنند، ولی بی ام و جلوتر از دیگران قدم بر می دارد و امکاناتی را معرفی می کند که با چیزی سوا نگاه سرنشین فعال نمی شوند و همچنین صندلی های فراغت مجللی برای سرنشینان ارائه می دهد که استراحت داخل حین رانندگی را مقدور می کنند.

سال گذشته بی ام و از سیستم تعامل طبیعی خود رونمایی کرد؛ نوعی رابط کاربری که بوسیله سرنشینان امکان می دهد ویژگی هایی از قبیل سانروف خودرو و پنجره ها را با حرکات میسر کنترل کرده و با علامت دادن جا هایی روی پنجره، اطلاعاتی را درباره ی محیط پیرامون خویشتن نبض وجو کنند. طرح بی ام و به خوبی جواب داد؛ هرچند که هنوز حزن نیاز به بهبود و به روزرسانی دارد و باید کارهای یدکی روی آن انجام شود.

اندوه اکنون خودروساز آلمانی این ایده را گامی جلوتر بنده و حتی احتیاج بوسیله استفاده از انگشت برای اشاره را همچنین برطرف کرده است. رابط کاربری متاخر بی ام و برای تعیین جا تک نظر و تعیین شالوده برای دستورالعمل های صوتی از ردیابی نگاه افراد استفاده می بطی ء. به عنوان مثال، رابط کاربری می تواند به فرد بگوید که آیا به سرنشین دیگری درون خودرو، رستورانی داخل خارج یا بخشی از فضای داخل خودرو نگاه می یواش. هدف این است که احساس تعامل با خودرو غریزی تر شود و بوسیله جای صحبت بی مانند با ماشین، مانند صحبت دو آدم با یکدیگر باشد.رابط کاربری متاخر بی ام و

بی ام و در نمایشگاه CES این رابط کاربری جدید را درون کابین مفهومی خاصی به نام BMW i Interaction EASE نشان انصاف. کابین مفهومی بی ام و فقط روی فضای داخل خودرو تمرکز می کند (نمای بیرونی بیش ذهنی است) و نشان می دهد که چگونه وقتی در خودرو به عنوان مسافر نشسته ایم، رانندگی می تواند راحت باشد.

صندلی های معمولی خودرو با صندلی های قرار ZeroG جایگزین شده اند که می توانند تا ۶۰ منصب به حالت عقب برگردند و در لب حال درون صورت تصادف همچنان سرنشینان را ایمن نگه دارند.مقاله های مرتبط:ارائه قابلیت های اولین مدل آزمایشی از فناوری خودران سطح چهار بی ام وچشم انداز بی ام و برای فناوری خودران توضیح شد

صندلی های راحتی جدید بیشتر شبیه داستان های علمی تخیلی (یا احتمالاً صندلی های مخصوص و لوکس عمل جراحی دندانپزشکی) به نظر می رسند؛ خودروساز آلمانی قبلا سه مایه خودروی بی ام و X7 را به صندلی های جدید مجهز کرده است و مسئولان این شرکت می گویند که صندلی های صبر ظرف چند سال آینده آماده ی نصب تو میزان های تولیدی خواهند حیات.

بی ام و همچنین ۲۰ مایه خودرو فراهم به BMW i3 Urban Suite را برای شرکت در نمایشگاه CES بوسیله لاس وگاس آورد تا امکانات لوکس خود را به بازدیدکنندگان مدال دهد. این ها خودروهای بی ام و i3 معمولی هستند که بوسیله طور کامل برای عرضه محیطی مثل هتل، بازآرایی شده اند. 

همه چیز بوسیله جز صندلی راننده و داشبورد در این خودروها جایگزین شده اند تا فضایی نمکین و دوست داشتنی بخاطر لمحه گذرانی سرنشینان ایجاد شود؛ مکانی مناسب برای استراحت، لذت بردن از سیستم سرگرمی و اطلاعاتی خودرو خواه تمرکز روی کارهای متعاقب الباقی در تو کابین که می تواند با نشستن یا تکیه دادن روی صندلی های راحتی همراه باشد. البته این خودروها درواقع خودران نیستند و بی ام و از راننده برای جابجایی آن ها در اطراف لاس وگاس بهره می برد.بیشتر بخوانید:تویوتا پرادو 2021 برای بازار اروپا معرفی شدهیوندای کنا N-N Line نمونه 2021 شناساندن شدشاسی بلند برقی اشکودا انیاک iV معرفی شدپژو 5008 مدل ۲۰۲۱ شناساندن شدآئودی Q2 مدل 2021 معرفی