عکس | فایده میترا ابراهیمی به یقین ازدواجش با پیمان قاسم خانی

به گزارش همشهری آنلاین، بعضی پیش شایعه ای داخل فضای رمزی منتشر شد مبنی بر این که پیمان قاسم خانی سخن سنج و ستاره سینما و تلویزیون با بانو میترا ابراهیمی روانشناس و مستندساز ازدواج کرده است. این سررشته در حالی درون شبکه های اجتماعی پخش می شد که این دو نفر هیچ واکنشی مدال ندادند تا این که بعد از چند روز، میترا ابراهیمی تو صفحه اینستاگرام خویشتن دراین باره سخن گفت و سکوت خود را شکست و نوشت:

بیشتر بخوانید: پیمان قاسم خانی اندوه کرونا گرفت | واکنش امیرمهدی ژوله به وقوف وصلت پیمان

«با طولانی اعضای خانواده ام درگیر ویروس بدخیم ی کرونا بودیم که خبر پخش شد. سیلاب بستگی از لفظ کسانی که در یک ماه قرنطینه ی ما حالی نپرسیده بودند و حالا صاحب نظر بودند. کامنت ها که «راسته واقعا؟» چطور به خودشان اجازه می دادند از تصمیم تو برای زندگی ات، وقتی خودت هیچ ننوشته ای و نگفته ای بپرسند؟ برای من که درون این فضای مسموم خبرهای سینمایی نبوده ام تجربه ی عجیبی بود و عمیقا دوست نداشتنی. یک شبه چند هزاره نفر اضافه تر فالوت می کنند و لااقل من با این روحیه هیچ بشاش نمیشم. از فردای وقوف صفحات فیک دست به فرمان می شوند، هدایت شده و تابلو! انگیزه فحاشی و تهمت.

تو دایرکت من و کامنت های مربوط با غلام با منشن کردن و به پا کردن غوغایی که من وارد زندگی آدم شدم. اون قدر که به خودم شک می کنم و ضربت می کنم و می بینم خانوم رهنما هم در مصاحبه هاشون گفته اند که داخل زندگی سابقشان خیانتی ندیده اند پس این موج که دلبستگی منده من رو ساختمانی متروک کن معرفی کنه چه قدر عجیبه! من داخل سی سالگی می شوم کودک، البته مرسی که من این اعتبار خوب موندم ولی یه کم سی برای نوجوان هم زیاده چه برسه بوسیله خردسال! بعد روانشناس بودنم محکوم است چون مثلا ارتوپدها پاشون نمی شکنه، متخصصین جگر سیگار نمی کشن، هیچ متخصص سرطانی به عطارد مبتلا نمی شود و هیچ روانشناسی عصبانی نمیشه چه برسه به نکاح با فاصله اهل سنت زیاد! یه مثلا همدستی بی آرامی از آب گل آلود ماهی خمود بود که غلام درمان نشده ام و یکی بی آرامی خوب برایش نوشته بود یونگ غصه حیف مرد واگرنه برای ارتباط ی فلان مدلی اش باید می آمد پیش شما تداوی! مهذب سازی و تعصب هم نمی دانم می دانید یا خیر از کمتر سوادیست. تمام روانشناسی میگه: هیچگاه نسخه ی واحدی وجود نداره. کلیاتی هست اما الهام منزل تراشیدن. بیاییم قول بدیم زرد نباشیم. بیاییم بازیچه ی خبری که عمدا پخش شده نباشیم و هرچی بوسیله ذهنمان رسید ننویسیم و بدون شناخت با آبروی کسی ورزش نکنیم. ما انسانیت که زندگی خصوصی تری داریم نباید گول این رسانه های دروغگو را که معلوم ازاله به چه زیاده چرب یا شیرین خودشون رو می فروشند، بخوریم.

ما مردم بیچاره ای هستیم در این شرایط اما بیچاره وجود داشتن را دوست داریم اگر بوسیله خبر ازدواج یک هنرمند تو این فترت اقتصادی و خطر مرگ هر کداممان این همگی واکنش نشون بدیم. اصلا کرده یا نکرده! چه تاثیری در عمر ما داره؟

و اما جواب سوال بدبختانه اساسی: خیر! فعلا که ورقه ی دوم شناسنامه ی غلام سفیده. اون عکس ها هم که زحمت کشیدن پخش کردن حزن عکس های اکران مستند کامی بود، فیلمی که بوسیله کمک تهیه کننده ای بوسیله غایت مردم و گران کردن به ثمر رسید. من قول میدم هر وقت تصمیم به ازدواج گرفتم از همه ی دوستان نگران اجازه بگیرم.»