۸ ترفند برای اینکه جلوی ورود سر و لحن به تو خانه را بگیریم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از the spruce، لازم زدودن برای عایق کردن ساختمانی حتما هزینه ثقل را در نظر بگیرید. شما بوسیله چند طرز ساده می توانید شیوه و صدای بیرون از ساختمان را تا حد زیادی کاهش دهید. جلوگیری کننده صوتی لازم نیست فراوان پیچیده خواه گران باشد، تا اینکه سهل ترین استراتژی ها همچنین می توانند تفاوت وقار ایجاد کنند. درِ آپارتمان را عایق کنید

چنانچه هر تکلم ای را که در راهروی ساختمانی انجام می شود، به راحتی می شنوید، ظن دارد که درِ خانه شما شکاف های فلکی بزرگی برای عبور لحن داشته باشد. چنانچه شکاف عظمت داخل عرشه در آپارتمان شما بود دارد، می توانید با کاربرد از یک نوار لاستیکی مسطح این دشوار را رفع کنید. البته نمونه های بازاری آن همچنین بخاطر گمارش بر روی در بود دارد اما شما می توانید خودتان بی قراری آن را بسازید. این امر علاوه بر اینکه یک عایق صوتی ایجاد خواهد کرد، به جلوگیری از ورود گرد و غبار و حشرات نیز کمک می کند. اگر با نصب این عایق، داخل به نواخت بسته نمی شد کافی است از نوارهای فومی، دورتا دور چارچوب در استفاده کنید.

پرده چاق جلوی درون نصب کنید

با پرده های سنگین و قطور می توانید لایه دیگری از عایق صوتی را بر روی در جلوی خانه خلق کنید. تو رخساره بسته شدن، پرده از ادخال هرگونه قاعده و صدا از شیوه در جلوگیری می کند و شما را یک قدم در رسیدن بوسیله خانه ای عایق نزدیک تر می کند. پد فرش ضخیم بگیرید

احتمالاً می دانید که پاکت می تواند علاوه به خشکی امدن زیبایی، مانع نوا نیز باشد. چنانچه از طریق و صدای پیرامون خسته شده اید، پدهای ضخیم زیر فرش می تواند گزینه بسیار نیکوکاری بخاطر کاهش صدا باشد. می توانید از میزان های بازاری آن کاربرد کنید یا اینکه خودتان چیزی را به نشانی جلوگیری کننده زیر فرش پهن کنید، یک پارچه قطور، موکت یا چیزی مانند به اینها.

پرده ضد نوا بر پنجره ها گمارش کنید

روکش های جلوگیری کننده ندا پیاده شدن روی پنجره ها بوسیله جلوگیری از ادخال صداهای خارج از خانه دستیار می بطی ء. یک پرده آکوستیک بخاطر یک دریچه با اندازه متوسط ​​می تواند ۱۵ پوند معادل داشته باشد و در مقابل خرابه خواه پنجره صاف قرار بگیرد تا لحن را عقد کند و تو واقع نغمه را به بیرون براند. در حال فراهم نمونه های مختلفی از پرده های جلوگیری کننده صدا تو بازار بود دارد که می تواند گزینه نواخت بخاطر کاهش ندا درون خانه باشد.

اتاق رویا را ضد صدا کنید

متشابه در ورودی خانه، شکاف موجود در پایین درهای داخلی نیز صدای زیادی را جابه مکان می کند، به شکلی که گویی دروازه تا حدی باز است. اگر یک اتاق خواب بی سروصدا و آرام می خواهید، برش را می توانید با یک جلوگیری کننده پشمی بپوشانید. بخاطر این کار باید چیزی شبیه به یک متکا آماده کنید. طول بالش کوچک شما باید بوسیله اندازه جاه تو باشد. قطر آن را چهار تا پنج سانتیمتری در نظر بگیرید و میانه بالش را به پیمانه پهنای در، دو ردیف دوخت طولی بروید تا بالش بوسیله صبر زیر در قرار بگیرد.

ساختمان ای عایق؛ از سقف تا کف

سر و صدا از دیوارها، کف و سقف نیز بوسیله در ساختمانی سرازیر می شود و در محیط منعکس می شود. برای کاهش صدا، می توانید دیوارهای خالی و تا اینکه سقف ها را با چیزی بطی ء بپوشانید، با این کار صداهایی را که ممکن است مثلا از کشیده شدن جسمانی روی زمین خواه معلوم شدن جاروبرقی داخل طبقه رفعت ابداع شود کاهش دهید. این پیشنهاد برای کسانی است که در همسایگی آنها صداهای متجاوز اضافی خلق کردن می شود یا آنها بوسیله شدت از ضابطه و صدا آزار می بینند.

ایجاد عایق ندا با یک کتابخانه تاریخچه

یک خرابه کم پهنا دارید؟ افزودن کردن یک مانع تویی بوسیله دیوار، یک ترفند عالی است که باعث می شود عادت و صداهای نزدیک به آپارتمان شما کم شود. منظور از ابداع عایق داخلی، ایده انتصاب یک کتابخانه ارشد و زیبا بر خرابه پرسروصدا است. چرا که کتاب ها و اشیا در برابر ندا مقاومت می کنند و از این قاعده واگذاری ندا را کاهش می دهند. اطمینان حاصل کنید که لبه های هيئت دولت شما به درستی پهلو دیوارها، کف و سقف نصب شده است تا بریدن هوا وجود نداشته باشد.

پنجره جلوگیری کننده صوت افزودن کنید

اگر به عقب جلوگیری از شیوه و صدای خارج از منزل بدون پوشاندن پنجره ها و از بین بازی کردن نمای بیرون هستید، می توانید از دریچه های عایق صدا استفاده کنید. آنها برای مهر و موم کردن هوا در دوره پنجره ساخته شده اند و باعث کاهش ۵۰ درصد خواه بیشتر صداهای خارجی می شوند.

ترجمه از ایرنا