نقشه کشی دفتر لینکدین، شعبه مونیخ

اطلاعات کلیشرکت نقشه کش: ایلپریسماکارفرما: لینکدینمتراژ: ۱۸۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: مونیخ، آلمان

تو تقدیر جدید آشنایی با طراحی و دکوراسیون شرکت های مطرح دنیا به سراغ شعبه ی دیگری از دفتر کار لینکدین داخل مونیخ، آلمان رفته ایم. لینکدین مطرح ترین جامعه ی مجازی برای کسب وکار است که توانسته میلیون ها کاربر را از سراسر دنیا جذب کند.

در یکی از قسمت های بررسی دفترهای کاری، بوسیله طراحی دکه کار لینکدین پرداختیم که داخل پاریس، فرانسه  واقع است. حال به سراغ دکه کار مونیخ لینکدین رفته ایم. این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع مساحت دارد که ۱۲۰۰ متر مربع نسبت به نمایندگی پاریس کوچک تر است.

لینکدین نقشه کشی این دفتر حکم را به شرکت معماری ایلپریسما واگذار کرده که مواجب طراحی شعبات مختلفی از لینکدین را بر عهده داشته است.

ایلپریسما برای طراحی دکه کار مونیخ لینکدین از فرهنگ آن دهات الهام گرفته است. داخل دکه کار می قابلیت تلفیقی از چوب و فلز را مشاهده کرد. تو واقع جایی از دفتر نیست که نتوان استفاده از اشیاء و دکوراسیون ساخته شده از چوب را مشاهده کرد.

دفتر فرمان مونیخ بخاطر لینکدین از دید اقتصادی و درآمدزایی وقار بیش فوقانی دارد. بوسیله همین علت ایلپریسما داخل طراحی دفتر فقره لینکدین تلاش کرده است محیط و اکوسیستمی برای بهینه بهره وری و بالاتر بردن عملکرد کارکنانش بسازد. با هم نگاهی بوسیله تصاویر گرفته شده از دفتر کار لینکدین تو پاریس می اندازیم.

بیشتر بخوانید:همه از دفاتر باز متنفرند، پس چرا هنوز وجود دارند؟محیط فرمان باز مناسبت و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های کارگر چگونه است؟زیباترین دفاتر کارگر گیتی در سال ۲۰۱۸طراحی دفتر کار Slack؛ تورنتو