تب مانکن شدن | مکمل هایی که ناقصمان می کنند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه جوان،  امروزه کمتر کسی پیدا می شود که جمله «سیاق های کاهش وزن با استفاده داروها و مکمل ها مضر است» به گوشش نخورده باشد.

تب باربی و مانکن شدن از جمله مباحث بسیار حائز اهمیتی است که امروزه اکثر مادام ها با آن درگیرند. انجام عمل های جراحی زیبایی شبیه برداشتن چربی، پیکرتراشی و لیپوساکشن و… بوسیله اپیدمی تبدیل شده و نفقه هنگفتی نیز بر حمام افراد طالب این ایفا های جراحی می گذارد. جدا از عوامل مذکور، مراجعه بوسیله افراد غیرمتخصص در زمینه رژیم و دیپلم مکمل های لاغری را می توان از یکسره مسائلی دانست که بوسیله این موضوع بیشتر دامن می زند.

بعضاً تو مواد تشکیل دهنده این مکمل ها دیده می شود که از مواد مخدر هم کاربرد شده است. مشاوره دریافت از افراد غیرمتخصص باعث می شود افرادی که پایین تر تأثیر توصیه آن ها قرار پژمان اند، دچار آسیب هایی جدی مثل از مشت دادن یکی از اعضای بدن خویشتن شده اند. بیشتر غصه کبددر معرض این گونه آسیب هاست. تا اینکه ممکن است بی مانند با استفاده از این قبیل مکمل های لاغری سطح هوشیاری خطیر اش را از مشت داده و زندگی نباتی پیدا کند.
شایان ذکر است این روند یا به تعبیری بهتر صعب اجتماعی بیشتر خانم ها را دون تأثیر قرار می دهد. عوامل مختلفی همچنین در فرمان سرایت تب باربی شدن و خواه دلگشا اندامی داخل میان افراد جامعه تأثیرگذار است. عواملی همچون کمبود تکیه گاه به نفس، توجه بیش از وزن به ظاهر، صبر گرفتن عرشه تأثیر رسانه های جمعی، ناآگاهی و یا شوق به ستاندن زننده نتیجه تو کوتاه ترین زمان.

تو میان عوامل ذکرشده، قرار گرفتن تحت تأثیر رسانه های پرسنل تک زیاد مهمی است و بیشتر به این قضیه دامن می زند، به طوری که امروزه کمینه کسی فاش می شود که با تبلیغات فضای مجازی یا وب سایت های اینترنتی که مکمل ها و عمل های جراحی لاغری را تبلیغ می کنند، مواجه نشده باشد. افراد با مشاهده سلبریتی ها در فیلم ها تحریک شده و بوسیله همسان سازی خود با آن ها رو می آورند، ولی باید بوسیله این نکته همچنین توجه شود که آن ها از شرایط و امکانات بخصوصی برخوردار بوده و مهم پر حرارت اینکه همیشه در معرض دید عموم هستند. اما نکته مهم برنده این است که افرادی که اعتماد به دم کمتری دارند و به حرف و توصیه سایرین شنوایی می دهند تا ضعف های خود را جبران خواه مخفی کنند، در زمینه لاغری اندام دچار بغرنج می شوند.

سرانجام سخن اینکه مراجعه بوسیله افراد غیرمتخصص و تجویز و مصرف داروهای برنگ خون که هیچگاه کنترل و نظارتی روی آن ها صورت نگرفته است، باعث می شود افراد در مطلع از آن جایی که زننده به نتیجه می رسند و ماحصل آن را داخل کاهش وزن خویشتن مشاهده می کنند ترغیب بوسیله مداومت مصرف از این نوع مکمل ها شوند، اما از این موضوع غافل هستند که بوسیله این چیزها اعتیاد پیدا می کنند.
بهینه راهکار بخاطر این افراد این است که بخاطر کاهش وزن به افراد متخصص تغذیه مراجعه کنند و با به کارگیری صحیح دستورهای رژیم غذایی و مکمل های دارویی که پزشک آن را تجویز می کند، به معادل ایده آل خود دست پیدا کنند. فراموش نکنیم بهترین و سالم ترین متد برای رسیدن به کاهش وزن بازی کردن است. پزشکان درون این باره اندرز می کنند با پیاده روی روزانه ۳۰ دقیقه، افراد می توانند سلامت جسمی و قضیه خود را وجهه کنند.