طراحی دفتر فرمان GSN، شعبه بنگلور

مفروضات کلیشرکت طراح: زیتاکارفرما: GSNمتراژ: ۳۲۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: بنگلور، هند

GSN یکی از بزرگ ترین استارت آپ ها در زمینه بازی های موبایل است که سال ۲۰۱۶ دفتر کاری در قصبه بنگلور هند افتتاح کرد. این دفتر که دارای متراژ ۳۲۰۰ متر مربع است از دو طبقه تشکیل می شود و برای فعالیت ۳۳۰ کارمند نقشه کشی شده است.

مدیران GSN می خواستند نقشه کشی دفتر کار جدیدشان بوسیله حالتی باشد که تعامل میان کارمندانشان را به بالاترین حد برسانند. علاوه بر آن، هر هوا کار کننده باید بوسیله نحوی طراحی شود که نمونه خلاقیت و علاقه مندی کارکنان بوسیله محل کارشان تکثیر یابد. اصولا درون این طور مجموعه ای شاهد افزایش کارکرد کاری و استاندارد وفاداری کارمندان به همدستی هستیم.

مدل سازی چنین دفتری برای مدیران GSN یک چالش به حساب می رفت. بوسیله همین انگیزه مقرری مدل سازی دفتر کارشان تو بنگلور را بوسیله یک شرکت هندی با نام زیتا سپردند.

یکی از طراحان زیتا گفته است دکه کار GSN بوسیله گونه ای طراحی شده که در هر تالار کار، فضایی برای گفت وگوی دوستانه کارمندان وجود داشته باشد. درون تصاویر اندوهناک شده از دفتر کار GSN، می استعداد محیطی شاد مشاهده کرد که طولانی المان های یک شرکت مدرن را همچنین بوسیله همراه دارد.

زیتا  در طراحی دفتر کار از همان الگوها و طعم جزیی هایی کاربرد کرده که درون اپلیکیشن ها و بازی های توسعه یافته توسط GSN بوسیله کار رفته است. در دنباله نگاهی بوسیله تصاویر گرفته شده از دفتر کار GSN خواهیم انداخت.

 بیشتر بخوانید:همگی از دفاتر باز متنفرند، پس چرا هنوز حیات دارند؟محیط امر باز ربط و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده فضا های مفید چگونه است؟زیباترین دفاتر کاری گیتی داخل سال ۲۰۱۸طراحی دفتر امر Slack؛ تورنتو