فراخوان ال جی بخاطر شرکت در نقشه کشی محصولات شعاع با فناوری اولد

بنا به گزارش وب سایت DeZeen، شرکتال جی برای جذب طراحان و معماران، به عزیمت نمایش راهکار های عملی تو اساس ی ادغام و به کارگیری فناوری روشنایی اولد درون محصولات و مواد تک استفاده در طراحی داخلی ساختمان ها فراخوان داده است. طراحان، سازندگان و معماران برگزیده در پروژه تاسیس محصولات نوآورانه در فناوری سو اولد تک امنیت شریک شدن ال جی ، بالغ پهلو ۱۰ نفر خواهند وجود. طبق اطلاع دادن مدیران شرکت ال جی، بوسیله شرکت کنندگان منتخب فرصت پیاده سازی ایده ها و کمک های مالی اعطا خواهد شد.پنل ها و صفحه نمایش های ساخته شده بوسیله وسیله ی فن شناسی اولد که تو کافه مارلی واقع درون سئول بوسیله امر پژمان شده اند، فضایی آرام، شیک و دلنشین را برای مخاطب تداعی می کنند.

این برنامه به دو بخش تقسیم می شود. جزء مبدا شامل فراخوان افراد فنی بخاطر ارائه ایده پیدایش محصولاتی است که پتانسیل مصرف از فن شناسی روشنایی اولد دارند. البته این ایده ها باید عملی و قابل پیاده سازی باشند. ایده های نمایش شده تو زمینه محصولات روشنایی و غیر فروغ در صورتی سزاوار سرزنش قبول خواهند وجود که محصول نهایی، به عنوان چراغ خواه روشنایی عمومی مرتبه بندی نشود.

بخش دوم این فراخوان مربوط بوسیله دعوت از معماران و طراحانی است که به وسیله ی استفاده از محصولات تولیدشده در پروژه های خود، از این تکنولوژی حمایت می کنند. برضد بخش اول، در این مدخل ایده های مربوط به چراغ و سو اشتراکی همچنین پذیرفته خواهد شد. این برنامه به هیچ عنوان محدود به طراحی و ایده های منحصربه بی مانند نیست؛ البته در صورتی که محصولات روشنایی اولد جایگاه پا بر جا خویشتن را تو صنعت طراحی داخلی ساختمان پیدا کنند.

همکاری ال جی به مشارکت کنندگان منتخب، داخل قالب پشتیبانی و معاون برای برطرف کردن موانع پیش رو، صرف نظر از ابعاد و حجم موانع، فرصت نظری کردن ایده هایشان را  خواهد انصاف. این پشتیبانی ممکن است درون شالوده مالی یا شناساندن محصولات و نمایشگاه ها و مجمع های معتبر بین المللی باشد. تفویض جنس پشتیبانی بوسیله خود شریک شدن کنندگان واگذار خواهد شد.پنل  اولد انعطاف پذیر، آزادی و قدرت عمل منحصربه فردی به طراحان، برای پیاده سازی طرح ها و اَشکال نامتعارف می بخشد.

اولد از دیودهایی که بوسیله طور طبیعی از خود نور شفاف می کنند تشکیل می شود. ماده ی اصلی تشکیل دهنده پنل اولد، ترکیبات کربن است. اولد طیف نور ملایم و یکنواختی از خویشتن ساطع می کند که به راحتی و با چشم جاهل مسلح همچنین قابل مشاهده است.

لامپ های الکتریکی اولد درواقع لایه ای کم پهنا از مواد کربنی هستند که بوسیله صبر توسط طراحان لباس داده می شوند و طراحان می توانند با مصرف از آن ها، مشکل ترین و پیچیده ترین طرح ها را به راحتی پیاده سازی و اجرا کنند.توکوجین یوشیوکا با شریک شدن همکاری ال جی، در هفته مُد و مدل سازی میلان از چراغ های اولد استفاده کرد.

شرکت ال جی پیش از این همچنین از چراغ های اولد داخل تأسیسات و پروژه های مشترک خویشتن کاربرد کرده است. این برند امسال با همکاری برنامه ریز معروف، راس لاوگرو، دو پروژه نورپردازی به ارائه گذاشت و تکنولوژی را بوسیله شعر های علمی -تخیلی بدل کرد. آخرین پروژه مربوط به نورپردازی هفته مُد میلان در اوایل امسال بود.

آخرین زود ثبت شهرت درون  این فراخوان، ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ اعلام شده است. اما پیش بینی می شود این فراخوان تا زمان تکمیل ۱۰ کُرسی تک نظر مشارکت ال جی ادامه داشته باشد. بخاطر مفروضات بیشتر می توانید به وب سایت ال جی دیسپلی رجوع کنید.بیشتر بخوانید:آسیب پذیری گوشی های مجهز به پردازنده های کوالکام تو ترشح اطلاعات حساسراهنمای سودا مانیتور کامپیوترگوشی Mi Note 10 شیائومی با پنل OLED پیدایش Visionox عرضه شدال جی، هایسنس را به نقض پتنت هایش متهم کردال جی 10.1 جی پد 5 با تراشه اسنپدراگون 821 معرفی شد