برخورد کارکنان با دیوارهای سرتیز ای درون اپل پارک

گزارش ها حاکی از آن هستند که سال گذشته پس از آنکه آلبرت سالوادور، مسئول بخش مسکن کوپرتینو از اپل پارک دیدار کرد، به دلیل شایان تشخیص نبودن درهای همگان تریا از دیوارهای الماس ای، درباره ی برخورد کارکنان با دیوارهای شیشه ای که سرتاسر محوطه ی ساختمان را داخل کنار گرفته اند هشدار داد.

پهلو اساس گزارش های سان فرانسیسکو کرونیکل، پس از مطرح شدن این موضوع، یکی از پیمانکاران ساختمان دقیقا به یکی از دیوارهای بلور ای برخورد می نرم.

نمونه های متعددی از تلاقی کارکنان با دیوارهای لوزی ای وجود داشته که منجر به اقدامات پزشکی شده است و این مشکل تنها به کافه تریا محدود نمی شود.

اپل پارک مقر متاخر اپل است که حدود ۵ میلیارد دلار روی دست این باهم اتحاد کردن هزینه گذاشته است. این سازه ی متاخر از دیوارهای تیغ ای منحنی ساخته شده که دور تا دور ساختمان را مهارت کرده اند. کارکنان پیش تر مطلب هایی با نشانی Post-It  روی این دیوارهای تیغ ای راحتی داده بودند تا به دیگر همکاران خویشتن درباره ی امتیاز آن ها دستیار کنند؛ اما مسئولان این برچسب ها برداشتند؛ زیرا متقی بودند که برچسب ها از زیبایی ساختمان کم می کنند.مقاله های مرتبط:اپل پارک شاهکاری فراتر از آیفون 10روند پیدایش اپل پارک به پایان رسید

اما این دشوار برای کامل مدت نخواهد بود یا حداقل اینگونه تصور می شود. گروه معماری اپل پارک، فاستر پلاس پارتنرز در حال سرقت کردن برچسب های مشکی مستطیل شکل با گوشه های گرد روی چهارچوب های شیشه ای است تا امتیاز بهتر این دیوارهای سرتیز ای به کارکنان دستیار بطی ء. این استیکرها در تاریخ ۳۰ دسامبر پیش از اینکه کارکنان بوسیله این ساختمانی نقل جا کنند گمارش شدند؛ اما دقیقا مشخص حلق آیا این برچسب ها همان هایی هستند که بر شالوده گزارش های سابق برداشته شده اند یا برچسب های جدیدی هستند.

سالوادور می گوید:به دید غلام ساختمان بر بنیاد استاندارهای الزامی که وجود دارد ایمن است؛ اما طی نظارت ساختمان مواردی هستند که متوجه آن ها نمی شویم؛ قرین برخورد کارکنان با شیشه.

کارکنان از دوم ژانویه نقل مکان به اپل پارک را آغاز کرده اند و تصادم از همان روز مبدا با آسیب به روال دو نفر از کارکنان آغاز شد و نفر سوم در تاریخچه چهارم ژانویه آسیب نظر.

پس از این اتفاقات فاستر پلاس پاتنرز و اپل به عزیمت افزایش دید شیشه ها مطلع به گمارش برچسب کردند. به دیدن می رسد این برچسب ها مؤثر هستند و از آن زمان تاکنون خبری مبنی کنار برخورد با دیوارهای تیغ دار کردن ای خواه صدمه ی کارکنان گزارش نشده است.

جانی آیو، مدیر مبصر پروژه ی اپل پارک، سال گذشته تو مصاحبه ای در کفش هیرشورن و اسکاپچر گاردن در واشنگتن، گفت: انتقاد بوسیله طراحی اپل پارک بسیار نادیده و غریب است، زیرا این ساختمان نه برای آن ها [منتقدان] بلکه پیاده شدن اساس نیازهای اپل طراحی شده و ما خویشتن بهتر می دانیم چکار باید کنیم.

خوشبختانه افرادی که در جای پا برخورد با دیوارهای شیشه ای آسیب دیده اند در شرایط مرحمت به سر می برند و هیچکدام به درمانگاه منتقل نشده اند.بیشتر بخوانید:تعداد بازی های درخت سرو اپل آرکید به عدد ۱۰۰ رسیدمقامات آمریکایی به زودی مجوز فروش کالا و خدمات به هوآوی را صادر می کنندویدئوی نقشه کشی مفهومی iOS 14 با شباهت بسیار به ویدیوهای رسمی اپل منتشر شدآیفون 11 پرو مکس امتیار ۱۱۷ را از DxOMark تصرف کرد۲۰ سوال و جواب بامزه با دستیار هوشمند سیری اپل