برخورد کارکنان با دیوارهای تیغ دار کردن ای در اپل پارک

گزارش ها حاکی از آن هستند که سال گذشته پس از آنکه آلبرت سالوادور، مسئول مدخل ساختمان کوپرتینو از اپل پارک بازدید کرد، به برهان شایان امتیاز نبودن درهای جمیع تریا از دیوارهای بلور ای، درباره ی برخورد کارکنان با دیوارهای شیشه ای که سرتاسر صحن ی ساختمان را تو پیاده شدن گرفته اند آژیر داد.

بر اساس گزارش های سان فرانسیسکو کرونیکل، پس از مطرح شدن این موضوع، یکی از پیمانکاران بناء دقیقا به یکی از دیوارهای شیشه ای تلاقی می بطی ء.

نمونه های متعددی از برخورد کارکنان با دیوارهای لوزی ای وجود داشته که منجر به اقدامات پزشکی شده است و این دشوار عزب بوسیله کافه تریا محدود نمی شود.

اپل پارک مقر جدید اپل است که حدود ۵ میلیارد دلار روی دست این همدستی نفقه گذاشته است. این سازه ی متاخر از دیوارهای سرتیز ای منحنی مصنوع شده که دور تا دور ساختمان را احاطه کرده اند. کارکنان پیش تر یادداشت هایی با نشانی Post-It  روی این دیوارهای الماس ای استراحت داده بودند تا به دیگر همکاران خود درباره ی نمره آن ها دستیار کنند؛ ولی مسئولان این برچسب ها برداشتند؛ بجهت معتقد بودند که برچسب ها از زیبایی ساختمان کمینه می کنند.مقاله های مرتبط:اپل پارک شاهکاری فراتر از آیفون 10روند ساخت اپل پارک به انتها رسید

اما این مشکل برای طولانی مدت نخواهد بود یا حداقل اینگونه فرض می شود. دسته معماری اپل پارک، فاستر پلاس پارتنرز در حال کوفتن برچسب های مشکی مستطیل شکل با گوشه های گرد روی قاب های تیغ ای است تا تشخیص بهتر این دیوارهای تیغ ای به کارکنان کمک یواش. این استیکرها داخل تاریخچه ۳۰ دسامبر پیش از اینکه کارکنان به این بناء نقل مکان کنند انتصاب شدند؛ اما دقیقا مشخص نیست آیا این برچسب ها همان هایی هستند که بر بنیاد گزارش های قبلی برداشته شده اند یا برچسب های جدیدی هستند.

سالوادور می گوید:به نظر من مسکن پهلو شالوده استاندارهای اجباری که حیات دارد ایمن است؛ اما خلال بازرسی ساختمان مواردی هستند که متوجه آن ها نمی شویم؛ مانند برخورد کارکنان با سرتیز.

کارکنان از دوم ژانویه نقل مکان بوسیله اپل پارک را آغاز کرده اند و حادثه از همان روز اول با آسیب به روال دو نفر از کارکنان آغاز شد و نفر سوم در تاریخچه چهارم ژانویه آسیب دیدن.

پس از این اتفاقات فاستر پلاس پاتنرز و اپل بوسیله منظور افزایش دید الماس ها شروع به نصب برچسب کردند. بوسیله نظر می رسد این برچسب ها مؤثر هستند و از آن زمان تاکنون خبری مبنی بر برخورد با دیوارهای سرتیز ای یا فاجعه ی کارکنان گزارش نشده است.

جانی آیو، مدیر مبصر پروژه ی اپل پارک، سال گذشته در مصاحبه ای درون موزه هیرشورن و اسکاپچر گاردن در واشنگتن، گفت: انتقاد به نقشه کشی اپل پارک زیاد عجیب و غریب است، در برابر این ساختمان نه بخاطر آن ها [منتقدان] بلکه کنار اساس نیازهای اپل مدل سازی شده و ما خویشتن بهتر می دانیم چکار باید کنیم.

خوشبختانه افرادی که تو جای پا برخورد با دیوارهای شیشه ای آسیب دیده اند تو شرایط انعام به طریق می برند و هیچکدام به بیمارستان نقل مکان نشده اند.بیشتر بخوانید:درون گستره دید اپل؛ از هوشمندی Smart HDR تا ژرفای دیپ فیوژنایرپاد پرو معرفی شد؛ قابلیت حذف نویز محیطی و قیمت ۲۴۹ دلاریاپل منظور دارد آستان جدی تری در بازار خانه های هوشمند داشته باشدآیفون 2020 احتمالا به نمایشگری با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز حاضر می شوداپل به مرور زمان بهبودهای مهمی تو کاتالیست اعمال می کند