Spheres؛ جنگل بارانی کروی شکل آمازون درون سیاتل آغاز به کار کرد

آمازون روز دوشنبه، طی مراسمی، فضای کار کننده جدیدی را به شکل نیستان های صفت تو خانه دادن سیاتل گشادن کرد. سران این شرکت امیدوارند کارکنان آن تو فضای کاری جدید خود ایده های بکری را در ذهن بپرورانند. اگرچه شهرهای متنوع آمریکای شمالی داخل تقلا برای ترغیب ارشد ترین لقمه فروشی آنلاین دنیا موجب اعطای امتیاز میزبانی مقر دوم آمازون به آن ها هستند؛ ولی این انبازی کماکان داخل حال توسعه ی مقر اصلی خویشتن است.

مقاله های مرتبط:ادبیات برند: آمازون فروشگاهی برای همه چیزبیوگرافی جف بزوس، موسس آمازون و ثروتمندترین فرید دنیا

درحالی که برج های اداری آمازون و غذاخوری های مجلل آن، جایگزین انبارها و پارکینگ های منطقه ی South Lake Union سیاتل شده اند؛ مجتمع Spheres که از امروز از کارکنان آمازون میزبانی می کند، نقطه ی عطفی تو خوش نویسی توسعه ی سیاتل طی یک دهه ی اخیر به شمار می رود. سه گنبد شیشه ای حلقه Spheres، بیش از ۴۰ هزاره علف هرزه از ۴۰۰ متد ی متنوع را داخل بر می گیرد. آمازون که بوسیله تامل فرهنگ کاری ابکی گیرانه ی خود اسمی است، امید دارد مجموعه ی سرسبز و پرنشاط این کانون کروی لباس باعث شود تا کارکنانش، مجال بیشتر و بهتری بخاطر تفکر بی پرده کنند و ایده های جذابی بخاطر محصولات و طرح های متاخر ارائه دهند.

فضای Spheres بسیار از آن که مانند به یک دفتر کار باشد، به یک گلخانه می ماند. در داخل این مجتمع، به جای اتاق های مجمع سرپوشیده یا میز های بزرگ، راهروها و فضاهایی غیر معمولی برای برگزاری جلسات به چشم می خورد. جف بزوس، ماخذ گذار متمول آمازون، فضای کاری متاخر این شریک شدن را طی مراسمی با حضور مدیران اجرایی آمازون، مقامات منتخب و احزاب رسانه به قیافه رسمی باز کردن کرد. بزوس عبارت «Alexa, open the Spheres» خواه «الکسا، حلقه Spheres را افتتاح کن» را بوسیله زبان آورد و تو این حین، استوار متشابه دستگاه های مبتنی بر دستیار دیجیتال الکسا، کمیسیون ای در سقف Spheres به طعم جزیی آبی درآمد.

آمازون از سال ۲۰۱۰ تا تابستان ۲۰۱۷ حدود ۳.۷ میلیارد دلار، روی ساخت بناء ها و زیرساخت های سیاتل سرمایه گذاری کرده است و از این رو مقامات رسمی شهرهای متنوع برای میزبانی مقر دوم آمازون مخبر رقابت شده اند. این همکاری پیش دماغ می بطی ء که در مجموع متجاوز از ۵ میلیارد دلار برای ساخت مقر واقعی دوم خود تنخواه گذاری کند و در این دست خط بسیار از ۵۰ هزاره شغل ایجاد شود. جان شوتلر، درست مقام واحد املاک، مستغلات و تسهیلات جهانی آمازون می گوید:ما قصد پیدایش نمادی خاص و به یادماندنی برای مقر خود و قصبه سیاتل را داشتیم.

آمازون داخل اوایل ماه ژانویه، تعداد شهرهای کاندید برای میزبانی مقر دوم خود را از ۲۳۸ دهکده به ۲۰ تک کاهش انصاف. شهرهای باقی الباقی از بوستون و نیویورک گرفته تا آستین، تگزاس، کلان شهرهای بزرگی محسوب می شوند که می توانند افراد یادگیری کرده و مستعد را به سوی خود جذب کنند. آمازون تابستان گذشته رقابت بخاطر مقر دوم خود را آغاز کرد و عزیمت دارد، برنده را اواخر امسال معرفی کردن درنگ.

جی اینسلی، فرماندار واشینگتن، در سنت گشادن مجتمع Spheres، این فضای موثر کروی شکل را تو کنار حصار Space Needle، نمادهای ده واشینگتن دانست. کانون Spheres که توسط انبازی معماری NBBG طراحی شده است، به قدری از تورهای مقر آمازون تبدیل خواهد شد. خاطرنشان می کنیم که مردم معمولی نیز از امروز و با وقت قبلی می توانند از نمایشگاهی در داخل مجتمع کروی شکل آمازون دیدن کنند.بیشتر بخوانید:تبلت جدید آمازون Fire HD 10 با نرخ ۱۴۹ دلار معرفی شدمهم ترین محصولات آمازون که در رویداد سخت افزار ۲۰۱۹ معرفی شدندآمازون نتایج نبض وجو را برای افزایش سوددهی تغییر می دهدآمازون ۱۰۰ هزاره دستگاه ون برقی ریوین سفارش دادآمازون موزیک HD با نفقه ماهانه ۱۵ دلار معرفی شد