<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1567283270-1954-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> آیا کاربرد از رنگ ها در دکوراسیون خانه، شادی ما را افزایش می دهد؟

Warning: file_put_contents(logs/1567283269-7594-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32
رنگ جزیی ها غلبه فوق العاده ای درون ایجاد حس ها دارند. رنگ های سرد و رزین حسی از آرامش با خود دارند و داخل مقابل، رنگ های گرم و تند حسی از ترس را القا می کنند. با صرف کمی وقت، می توانیم فضا دوره مان را به محیطی دلپذیر تبدیل کنیم و عاطفه بهتری داشته باشیم. با ما همراه باشید تا ببینیم استعمال از طعم جزیی ها درون دکوراسیون داخلی مسکن چه تأثیری خواهد داشت.

حتما بخوانید:انتخاب رنگ آشپزخانه؛ کدام رنگ جزیی ها خلال آشپزی به شما آرامش می دهند؟بهترین رنگ جزیی حجره خواب و نکاتی که برای انتخاب آن باید در دیدن بگیریدبهترین انتخاب برای رنگ خانه با نکاتی که حال وهوای اتاق هایتان را عوض می نرم تأثیر اثر جزیی ها روی ابداع وخوی ما

اکثر انسان ها نسبت به رنگ ها نفوذ کردن های خودآگاه خواه ناخودآگاهی خواهند داشت. هرچند ما همیشه بوسیله ارتباط میان حال خوب مان و طراحی داخلی منزل مان توجه نمی کنیم، تحقیقات نشان می دهد که طعم جزیی ها روی ساختن وخو، سطح انرژی و انتخاب های ما تأثیرگذارند. قدرت طعم جزیی

لزلی هرینگتون (Leslie Harrington) مشاور و فنی درون زمینه ٔ رنگ، معتقد است حتی زمان هایی که نسبت بوسیله رنگ جزیی های محیط حوالی مان آگاه نیستیم، تأثیر رنگ ها همچنان پابرجاست بوسیله خصوص زمانی که رنگی پیچیده و غلیظ تو اطراف مان باشد.

هرینگتون می گوید: «رنگ ها کاملا می توانند روی رفتار فرد و شیوهٔ فکر یا احساس او تأثیرگذار باشند. مثلا ما می توانیم جای پا ورود به یک اتاق با ته رنگ قرمز، صورتی یا آبی را روی بیرونی مخبر شویم. این یک خاصیت فیزیکی غیرارادی است.»

با این حال، همهٔٔ افراد واکنش انطباق نسبت بوسیله یک طعم جزیی خاص نخواهند داشت. هرینگتون می گوید: «از دیدگاه روانشناسی، همهٔ افراد واکنش تقلیدی مشابهی نسبت به رنگ ها بروز نخواهند قسط.»

درون حقیقت، دید متفاوت ما نسبت به ته رنگ ها بر مبنا امتحان های جمعی، فرهنگی و انحصاری که داشته ایم شکل می گیرد.

بخاطر مثال، رنگ قرمز به صورت اشتراکی با ستایش عشق همراه است. بوسیله علاوه، تو هر ملک رسم های فرهنگی خاصی در رابطه با اثر جزیی ها وجود دارد: داخل کره جنوبی طی عزاداری از رنگ سفید استفاده می کنند. این در حالی است که در نزاکت غرب ته رنگ های مبهم برای چنین موقعیتی استعمال می شود. رابطه ٔ ته رنگ های شخصی

همهٔ ما امتحان های متفاوت و مخصوصی نسبت بوسیله طعم جزیی ها داریم. مثلا انحصاری را داخل دید بگیرید که با دیدن رنگ زرد پاستیلی به یاد خانهٔ مادربزرگش می افتد و حسی از استراحت با دیدن این رنگ برایش القا می شود.

حتی برای کسانی که ویژگی های مشترک مستوی متشابه افسردگی، خوف یا دیگر مشکلات صلح و صفا قرین دارند، نمی قابلیت یک ته رنگ خاص را برایشان تعریف کرد. ولی موافق تحقیقات و مطالعاتی که داخل این زمینه انجام شده، می قابلیت به توافقی عمومی رسید.

در دهه ۱۸۸۰ میلادی، فلورانس نایتینگل (Florence Nightingale؛ پرستار و ریاضی دان انگلیسی و ماخذ گذار حرفهٔ پرستاری مدرن، اسمی به «بانوی چراغ به دست») به بزرگی فام های تابان و مختلف تو درمانگاه و بهبود خلق کردن و خو و افزایش سلامتی بیماران رمز کرد.

چندیدن دهه پس ازآن و درون سال ۱۹۵۰، فابر بیرن (Faber Birren) فنی اثر جزیی دربارهٔ اثر فداکار طعم جزیی های آبی و سبز و تأثیر آرامبخش و حتی خواب آوری آنها مقالاتی نوشت.

درون دهه ۶۰ میلادی نیز، عده ای از محققان، دیوارهای فداکار زندان ها در سراسر آمریکا را به رنگ صورتی درخشان درآوردند تا روی پی آن پهلو زندانی ها تجسس کنند. این فام بعدها با نشانی «صورتی بیکر میلر» (Baker-Miller Pink) نامیده شد و نشان دهندهٔ کاهش رفتارهای خشن و پرخاشگرانهٔ حبس ها و همچنین کاهش فشار خون و ضربان دل آنها حیات.

هرینگتون می گوید: «بوسیله نعوظ عمومی، رنگ های گرم بیشتر جهت دلگرمی ما می شوند و ته رنگ های سرد ما را بوسیله سمت حسی از آرامش می برند.»

هرچند مقدور است پاسخ به این رنگ ها تو هر فرد بوسیله گونه ای متفاوت باشد، ایجاد محیطی تندرست برپایهٔ احساسات و با استفاده از اثر جزیی ها، در حال گسترش و محبوبیت در میان طراحان و متخصصان است.

تا اینکه کندال جنر (Kendall Jenner)، سلبریتی و مقیاس مشهور، به استقبال روانشناسی رنگ ها رفت و اتاقی را به رنگ صورتی بیکر میلر درآورد. به نقل از جنر، این رنگ روی فرود امدن به آرامش و کاهش اشتها تأثیر داشته است. از کجا باید اول کرد؟

لزلی هرینگتون در این باره می گوید: «مهم ترین نکته خلال طراحی دکوراسیون اتاق، خاطر کردن به واکنش و تجربهٔ احساسی است که آدم می خواهند خودشان خواه مهمان هایشان آن را امتحان کنند.» ته رنگ کردن دیوارها با خاطرات رنگی درخشان

همان طور که هرینگتون نیز پیشنهاد داد، بهتر است پیش از هر چیز، عملکرد هر اتاق را قبل از برگزینی ته رنگ متاخر تو دید بگیریم.

یک طعم جزیی فیروزه ای فاحش می تواند یادآور دریا و دنیای زیر آب و تجربهٔ غواصی شما باشد و حسی از فرح و خلاقیت را داخل شما خلق یواش. شاید این طعم جزیی برای قسمت هال که در آن بررسی می کنید، با دوستان تان مصاحبت وگفتی خواهید داشت و یا حتی برای اتاق کارتان انتخاب زیاد مناسبی باشد.

رنگ جزیی زرد درخشان حسی از انرژی و نشاط با خود دارد. شاید اگر زیرزمینی دارید که در آن بازی می کنید، انتخاب این رنگ گزینهٔ مناسبی باشد. احتمالا برای کسی که با آشپزی کردن به تعاقب کسب آرامش و خلاصی از فکرهای مزاحم است، انتخاب رنگ آبی مبهم و آرامش پاره می تواند بوسیله مکان باشد.

با انتخاب اثر جزیی های گرم، معمولا حسی از خوشی، حمایت و بیم کمتر در ما که شاید اکثرا از رنگ های خنثی در درکوراسیون خانه استفاده کرده ایم، شکل خواهد گرفت. خلق کردن دریافتن شادی بدون رنگ کردن دیوارها

با وجود تأثیر مثبت روحی و روانی پس از اثر جزیی کردن دیوارها با طعم جزیی های آرامش مدخل و نشاط آور، می توان این طور درک مثبتی را بدون فام کردن دیوارها و صرف کردن خرج های گزاف همچنین به حیات آورد.

زمانی که نمره دادید چه رنگی برای شما شادی آور، آرامبخش، کارمایه زا و خواه الهام بخش (یا هر حس دیگری که بوسیله تعاقب آن هستید) است، به روش های متعددی می نبوغ از آن رنگ ها داخل دکوراسیون ساختمانی و اتاق استفاده کرد.

یک گلدان پر از گل های زرد روشن مناسب فضایی است که مدت یدکی در آن قرار می گیرید. یک بالشت دکوری با رنگی حی و صندلی راحتی مثلا با رنگ بنفش سلطنتی، می تواند تأثیری که به دنبال آن هستید را برای شما شکل دهد.

اگر به متعاقب رنگ آمیزی مجدد دیوارهای حجره نشیمن بناء تان هستید، پیشنهاد هرینگتون این است که قدیم به تجربه ها و غریزهٔ شخصی تان رجوع کنید.

اثر جزیی هایی که ناگهان روی بورس می افتند، وافر مهلت حزن از دور بیرون می شوند؛ شبیه اتاق نشیمن های اثر جزیی چوب و خواه کاشی های نارنجی و سفید سرویس بهداشتی.

اما حسی که هر ته رنگ در بیننده ایجاد می کند، معمولا دچار دگرگونی نمی شود. به خصوص زمانی که با انگیزه بسیار داخل پی خلق حسی مثبت، الهام بخش و تسکین در خودتان هستید.

به ما بگویید اثر جزیی موردعلاقهٔ شما برای فضای خانه یا حجره تان چیست؟ آیا تابه حال با تکثیر کردن رنگ های افتابی به فضا پرگیر تان به حساسیت تازه ای مشت نمایان کرده اید؟ در ادامه بخوانید: دکوراسیون رنگی؛ ۳۵ ایده خلاقانه برای داشتن خانه ای پرانرژی