دکوراسیون دکه کار خانگی؛ ۵۰ ایده برای داشتن یک دفتر حکم الهام بخش و لبریز از آرامش

AهمگیGHAROOOON ی افراد شاغل برخی اوقات کار خویشتن را به خانه می آورند؛ گاهی با ظرفیت یدکی از پرونده های کاغذی و گاهی بوسیله صورت پوشه های ذخیره شده تو لپ تاپ. حتی اگر در یک دایره یا راه اندازی خاصی فرمان نمی کنید و داخل بناء مشغول بوسیله کار هستید، بهتر است که محل مشخصی برای عمل کارهای خویشتن درنظر بگیرید. بوسیله هر حال شما بوسیله یک محل کار در مسکن احتیاج دارید. این محل امر می تواند به انتخاب و سلیقه ی شما، یک اتاق مستقل، یک میز امر درون گوشه ای از خانه باشد. داخل این مقاله شما را با ۵۰ ایده برای داشتن دکوراسیون دفتر کار خانگی وحی پاره و پر از آرامش آشنا خواهیم کرد.

حتما بخوانید:ارگونومی در محیط کار؛ چطور از آسیب های پشت میزنشینی نجات فاحش کنیم؟ارگونومی کار با کامپیوتر چگونه استنحوه مقاوم نشستن عقب کامپیوتر

۱. این میز کار ارشد در درون اتاق کار می تواند دو کاربرد داشته باشد. نیز چنانچه بخواهید از فضای حجره امر بوسیله نشانی اتاق غذاخوری استعمال کنید، کافی است تعداد صندلی های پرگیر این میز را افزایش بدهید تا به یک میز غذاخوری ایده آل تبدیل شود. بهتر است فضای گرداگرد میز به وزن ی کافی زیاد باشد تا قبل از صرف غذا، تمام وسایل و اشیای مربوط به کار را از روی میز به آن فضا ارجاع بدهید.

۲. تعداد زیاد کابینت ها و کتابخانه های موجود در تصویر زیر، گزینه ای خوب و مناسب بخاطر کسانی است که به فضای یدکی برای سازماندهی و نگهداری پوشه ها، ضبط ها و کتاب های خویشتن احتیاج دارند.

۳. می توانید میز کارتان را درون هر مکانی قرار بدهید؛ به عنوان مثال پشت یک کاناپه ی قرار که طول یکسانی با کشش میز کارتان داشته باشد. قفسه نصب شده تو قفا میز حکم هم می تواند برای قرار اعطا کردن ابزار تزیینی، کتاب ها و لوازم کارتان استفاده شود.

۴. سه صندلی با سه رنگ و لباس متفاوت و گلدان های زیبای دیواری با گل های طبیعی، نکته ی حقیقی و دوست داشتنی این دکوراسیون دفتر کار شوهردار به حساب می آیند.

۵. یک پارتیشن با پشته کم این فضا را بوسیله نعوظ طولانی از حجره نشیمن جدا و یک فضای حکم اختصاصی ایجاد کرده است.

۶. در این دکوراسیون صندلی ها به قیافه دنبال به هم، و میزِ امر متصل بوسیله دیوار است. استفاده از چوب در دیوارها و قفسه ها فضا را گرم تر کرده است.

۷. دیوار اهتزاز موجود درون این تمثال مانع دید به اتاق کناری است، اما به برهان باز بودن دو طرف دیوار، امکان تردد به اتاق کناری بود دارد. استفاده از صندلی های چرخ دار دسترسی بوسیله قفسه های عقب میز حکم را سریع تر می درنگ.

۸. درصورتی که بودجه ی کافی دارید، می توانید مبلمان حجره تان را به صورت سفارشی بسازید. تو تمثال زیر، میز حکم و هيئت دولت ها اندوه فام و یک پارچه هستند. از تابلوهایی با تصاویر جالب روی دیوارها کاربرد شده و سطل زباله ی متفاوت و چراغ تجسس ای که روی میز استراحت دارد، دکوراسیون دفتر امر خانگی را زیباتر جلوه می دهد.

۹. خرابه و درهای کشویی این امکان را فراهم می کنند تا هر زمان که به تمرکز حاجت داشتید، آنها را در حالت بسته نگه دارید یا در زمان هایی که از اتاق کارتان مصرف نمی کنید، بخاطر افزایش فضا آنها را باز کنید.

۱۰. تو تصویر زیر، میز فقره روی سکویی مشرف بوسیله پنجره سرتاسری قرار گرفته است و برای ایجاد تقارن در دکوراسیون مدرن این حجره کار، دو آباژور هم شکل در دو طرف میز کار قرار گرفته اند.

۱۱. درون دکوراسیون متفاوت این اتاق، دو فضای جداگانه ساختن شده است. یک میز فقره با شکل نامتقارن داخل قسمت میان اتاق صبر دارد که با دریچه ی میانی اتاق تو تقدیر سقف، اندوه لباس است. شکل پنجره و امتداد آن در سقف، اتاق را به دو قسمت انشعاب می درنگ. کیبورد بی سیم روی میز مدرن بوسیله رویت می رسد.

۱۲. لزومی ندارد که فام دیوارهای اتاق فقره همواره خنثی باشد، بلکه رنگ های خاص و شاد، انرژی را به فضا تزریق می کنند و به کاربران اتاق انگیزه می دهند و الهام حصه هستند.

۱۳. در این دکوراسیون از یک میزکار فیروزه ای و یک کاناپه ی رنگارنگ ملیح استفاده شده که در موافق بنیاد ی سیاه و سفید اتاق، تضاد جالبی ایجاد کرده است.

۱۴. پنجره ی بین اتاق فقره و اتاق نشیمن مجاور می تواند گاهی باز و درون مواقعی که نیاز به سکوت و تمرکز دارید، بسته باشد.

۱۵. یک نیم طبقه فضای بیش مناسبی برای ایجاد اتاق کار کننده بوسیله استیل مدرن است؛ به ویژه اگر پنجره های این نصف مرتبه رو به حیاط و درختان باز شود، تداعی گر یک مسکن ی درختی خواهد وجود.

۱۶. حال که صحبت از خانه ی درختی شد، توجه شما را به تصویر زیر جلب می کنیم. یک نهال پا بر جا درون کف اتاق کار کاشته شده و سرزندگی خاصی را به اتاق کار کادو کرده است.

۱۷. شاید فضای کوچک خانه، امکان ایجاد یک اتاق کار مستقل را به ما ندهد، اما همواره فضاهای پِرتی مثل زیرپله وجود دارند که بتوانیم از آنها بوسیله عنوان اتاق فرمان استعمال کنیم. شاید مجبور باشید اسباب کهنه و به دردنخور زیادی را دور بریزید، ولی داشتن چنین دکوراسیون دکه امر خانگی دنجی، مقدار قدری تمیزکاری را دارد.

۱۸. تو این دکوراسیون دکه کار خانگی، میز کار همواره بوسیله دیوارها و کتابخانه های توکار، علنی شسته رفته و خلوتی را در حجره ابداع کرده است.

۱۹. میز کاری با پایه ی استیل، قفسه ی فلزی بدون پوشش، دیوار بتنی و آویزهای فروغ سیمی، فضایی صنعت تو این اتاق خلق کردن کرده اند.

۲۰. این اتاق، دیواری با طرح آجر دارد. ققسه های چوبی با ارتفاع متنوع روی دیوار فراغت دارند و میزهای کار، چوبی و چرخ دار هستند.

۲۱. در این تصویر، اتاق مفید در کلبه ای خوش نشین با صندلی های چرمی اسودگی می بینیم.

۲۲. کوچک ترین جزء خانه نیز با کمک هيئت دولت ها و یک میز فرمان مناسب می تواند به یک نگرش کار ایده آل تبدیل شود. کافی است بوسیله این دکور، یک صندلی مفت و یک چراغ مطالعه افزایش کنید.

۲۳. خطوط صاف در دکوراسیون بسیار لطیف به نظر می رسند. میز حکم چوبی موجود درون تصویر زیر استاندارد خوبی از کاربرد خطوط صاف داخل دکوراسیون است. گیاهان آپارتمانی اثر جزیی و هوای اتاق را سرزنده می کنند و پایه آویز دکوری و آدمک های چوبی روی میز کار، دکوراسیون دفتر حکم خانگی را جذاب جلوه می کنند.

۲۴. می توانید از طرح تخته بخاطر دیوار تعاقب میز کارتان مصرف کنید. دیوارکوب های قرمز طعم جزیی نیز داخل این دکوراسیون دوست داشتنی به نظر می رسند.

۲۵. در این اتاق کار، تعداد اضافی قفسه و کمد حیات دارد. از قفسه ی نزدیک به سقف به نشانی قفسه و از فضای بزرگ قفسه ی پایین به نشانی میز امر و کامپیوتر استفاده شده است.

۲۶. هيئت دولت هایی با پایه های زرد ترکیب جالبی را در این حجره کار خلق کرده اند. همچنین سفید بودن سقف و دیوارها و آویز روشنایی متفاوت و زرد، مدال دهنده توان صاحب اتاق درون طراحی دکوراسیون است.

۲۷. یک میز متصل به خرابه و حذف پایه ها، ظاهری مرتب و فضای بیشتری را در حجره کار ایجاد می نرم. از کتابخانه و دراور مستقلی که درون طرفین میز هستند، برای قرار دادن کیس رایانه و چاپگر استفاده شده است.

۲۸. تو این دکوراسیون از یک کمد قدی و و دردار بخاطر قراردادن بایگانی ها استفاده شده و سرنوشت کناری کمد به نشانی هيئت دولت مورد کاربرد قرار گرفته که دسترسی آسانی را برای میز کار ایجاد کرده است. دراور چرخ داری که در زیر میز کار صبر دارد در مواقع لازم خارج کشیده می شود و قسمت تحت آن به عنوان فضای امر کمکی استفاده می شود.

۲۹. در تصویر کوچکتر دکوراسیون اتاق خواب بوسیله ریختگی اسکاندیناویایی دکور شده و در چیدمان آن لوازم مستقلی به حکم رفته اند که درصورت احتیاج می نبوغ نگرش آنها را بدون نگرانی از بهم ریختن دکوراسیون دفتر کار تغییر داد. قسمت معاینه ی اتاق خواب با کارهای هنری تک ته رنگ و گیاهان آپارتمانی نظام شده است.

۳۰. لازم نیست یک اتاق کامل را بوسیله حجره کارتان اختصاص بدهید. یک گوشه از خانه اگر به رخساره درست پارتیشن بندی و دکور شود نیز می تواند به نشانی یک اتاق کار مستقل استفاده شود. به نشانی مثال در تصویر زیر، دیوار و کمدهای نگرش فرمان طوسی هستند و این تفاوت با رنگ سفید دیوارها، محل کار را از سایر قسمت های اتاق جدا کرده است؛ حتی بخشی از کف و دیوارهای این سرنوشت طوسی اثر جزیی شده اند تا تمایزِ کاربریِ این تقدیر از حجره را علامت بدهند.

۳۱. وجود یک دریچه در حجره کار علت گشایش عملکرد شما درون حین کار و زیبایی اتاق خواهد شد. صبر دادن میز فرمان درمعرض تلالو طبیعی موجب تکثیر سرزندگی می شود، ولی باید توجه کنید که طنین تلالو تو صفحه ی نمایش رایانه چشم را خسته می کند.

۳۲. اگر یک آهنگساز یا نوازنده هستید و قصد دارید که استودیوی خانگی داشته باشید، بهتر است برای کاربرد هرچه بیشتر از فضا، از میز کارهای سرتاسری و کشویی بخاطر قرار دادن ابزار موسیقی و سازهای خود استفاده کنید.

۳۳. چنانچه حجم پوشه ها و کالا حکم شما بسیار است، بهتر است بوسیله جای توجه به مینیمال بودن، واقع بین باشید و در حجره کارتان فضای کافی بخاطر استراحت اعطا کردن ابزار خود درنظر بگیرید. برای قسمت قسمت کردن بندی کتاب ها و پوشه های خود می توانید از کازیه و فایل استفاده کنید. بخاطر ساماندهی به رخت متفرقه از صندوق ها و سبدها دستیار بگیرید. در صورت لزوم تعداد کشوهای میز کارتان را افزودن بدهید و درعین حال سعی کنید وسایلی که به اتاق کارتان اضافه می کنید از شمارش رنگ و جنس، با سایر اشیای موجود در حجره هم خوانی داشته باشد. رنگ های روشن، در بیشتر موارد، آرامش و تلالو دلچسبی را به اتاق کارهای شلوغ پیشکش می کنند.

۳۴. استعمال ی سفت از رنگ چوب و فام سفید به همراه رخت تزیینی مناسب، این قدرت را دارد که تا اینکه شلوغ ترین اتاق کارها را به فضایی معتدل و آرام تحول کند.

۳۵. رنگ کوهمیز و اثر جزیی سفید بوسیله همراه رنگ سبز گیاهان، ترکیب فوق العاده ای بخاطر حجره فرمان است. چند گیاه مناسب آپارتمانی را در حوالی میز کارتان قرار بدهید تا علاوه بر تزیین به تصفیه ی هوای اتاق همچنین معاون کنند.

۳۶. اگر دوست ندارید که افزار و لوازم مربوط به کارتان داخل زمان استراحت برابر چشم تان باشد، می توانید از یک میز کشودار متشابه تصویر زیر استفاده کنید. زمانی که کشوی میز در حالت بسته است، علاوه بر اینکه اشیای کارتان از دید خفا می شوند، خویشتن میز هم با سایر اشیای موجود در اتاق هماهنگ و یک پارچه می شود. همچنین می توانید برای صندلی پشت میز کار، مدلی گزینش کنید که به تنهایی آرایش بسرنوشت شوم دچار کردن حجره تان باشد.

۳۷. از طرح کاغذ دیواری، گیاهان آپارتمانی، کوسن روی صندلی و تصاویر روی دیوار، این طور به رویت می رسد که اینجا اتاق کار یک علف هرزه شناس است!

۳۸. گیاهان آپارتمانی روی پایه ی بلند فلزی به همراه اشیای دکوری مشکی رنگ، هارمونی جالبی ایجاد کرده اند. از طرف دیگر زیراندازی از جنس خز روی صندلی، فضا را گرم و مرده جلوه می دهد.

۳۹. یک هيئت دولت ی کوچک در نزدیکی میز کارتان بوسیله همراه یک صندلی راحت، بهترین گزینه برای مواقعی است که قصد مطالعه یا تفکر دارید.

۴ ۰. می توانید روی خرابه مقابل میز کارتان یک بولتن انتصاب کنید تا یادداشت ها و حتی رخت خود را روی آن قرار بدهید.

۴۱. هيئت دولت های دیواری کمتر ناموس روی میز حکم متجاوز کاربردی و درعین حال لطیف هستند. این نوع از کتابخانه ها، مانع اشفته شدن فضا یا برخورد سر بوسیله هيئت دولت می شوند.

۴۲. در اکثر مواقع میز غذاخوری به عنوان میزی بخاطر کار با لپ تاپ خواه ارتکاب تکالیف دبیرستان مصرف دارد، اما جابه جایی افزار خلال صرف غذا چندان خوشایند ازاله. پس بهتر است میز غذا در مباشرت میز کارتان باشد تا هنگام صرف غذا بلافاصله به جمع خانواده بپیوندید.

۴۳. اگر حجم تاریخچه ها و پوشه هایتان بیش زیاد است، از فضای خالی و عمودی روی دیوارها حداکثر استفاده را ببرید. عاری وسواس درون این دکوراسیون به یک نردبان مخصوص کتابخانه برای دسترسی سریع و آسان به طبقات بالایی حاجت خواهید داشت.

۴۴. دراوری که درون قسمت میانی این میز حکم صبر گرفته، دسترسی آسان بخاطر هر دو طرف را ابداع و درعین حال میز را بوسیله دو قسمت انشعاب کرده است. در واقع به جای استعمال از دو پایه ی نگهدارنده بخاطر میز، که تو اکثر موارد مزاحم نیز هستند، این دراور بوسیله کاربرد ی بهتر از فضا دستیار می کند.

۴۵. چنانچه از آن دسته افرادی هستید که کارهای اداری خود را درون تخت رویا انجام می دهید، تصویر ذیل ایده ی خوبی برای شماست. می توانید برای دسترسی نوک تیز به هر آنچه درون حین کار حاجت دارید، اطراف نگرش کارتان را قفسه بندی کنید.

۴۶. از صندلی هایی با پشتی مرده و طبی استفاده کنید. فراغت دادن عکس های خانوادگی و گلدان های موردعلاقه تان داخل اتاق امر می تواند انرژی بخش باشد. در این دکوراسیون نیز از فضای زیر پله، به نشانی محل کار استفاده شده است.

۴۷. ته رنگ سبز میز فقره که به صورت یک نوار پهن روی کمدهای بر میز دنباله پیدا کرده، موجب یک پارچگی بیشتر تو دکوراسیون دفتر کار خانگی شده است.

۴۸. نور رزین داخل دکوراسیون دکه کار خانگی، هوا را راحت و آرامش بسرنوشت شوم دچار کردن می درنگ.

۴۹. صندلی های S S شکل با زوایای گرد و برجسته، تقارن جالبی را تو دکوراسیون دفتر کار خانگی دونفره ایجاد کرده.

اند. ۵۰ درصورتی که اکثر اوقات سرپا هستید، برای ارتکاب کارهایی مثل برش کوفتن کاغذ خواه فوم، صندلی ها چهارپایه ی بلند در حوالی یک میزکار با اوج زیاد، گزینه ی مایه تسلی و مناسبی بخاطر اتاق کارتان به حساب می.

آیند در ادامه: بخوانید چطور می قابلیت آسیب های شاگرد از نشستن مداوم را کاهش