کادو با چونک: مهمانی معامله خاص دست سازه های هنری

فرض کنید دستبند یا کیفی که هر روز بوسیله نشانی قدری از استایل ظاهری برگزینی می کنید، ظروف خوش آمد یا حتی متاع تزئینی موجود تو اتاق تان با ظرافت و مداقه کامل توسط یک هنرمند سرشناس به صورت دستی و در تعداد محدود تولید شده باشد.

از خاص بودن ادوات تان چه حسی خواهید داشت؟ آیا به این پندار می کنید که با ابتیاع این محصولِ خاص به گسترش هنر و کارآفرینی کمک کرده اید؟

چونک از ۴ سال پیش با شعار «سبک هنری تو» لباس گرفت تا فرصت تجربه کردن این حس خاص و سبک متفاوت را با مشت سازه های نجیب و باکیفیت، برای تعداد هر چه بیشتری از مردم امکان پذیر کند و داخل همین حال از هنرمندانی که به پشت راهی بخاطر نمایش ی محصولات خود به اجتماع هستند همچنین کنف کند؛ محصولاتی که هرکدام بخشی از وجود هنرمند را در دل خود به یادگار می گذارند. جشن چهار سالگی چونک

زمانی که هرکدام از ما بوسیله دنبال خرید هدیه برای یکی از آشنایان هستیم، دائما شادی و غافلگیر شدنش را در ذهن تصور می کنیم. گاهی چنین مجسم می کنیم که این کادو برای او یادگار خواهد ماند و هستند افرادی که از او درباره ی آن پیشکش سؤال کنند.

به بهانه ی ۴ سالگی چونک، به مدت یک هفته بوسیله زیاد از ۲۰۰ لوازم با تخفیف ویژه دسترسی خواهید داشت که می تواند فرصت عطا برای خرید یک هدیه ی متفاوت و جذاب برای عزیزان تان باشد.

چونک، فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و دست سازه های هنری است که امکان دسترسی آسان شما را به دست سازه های خلاقانه ی ایرانی با شناسنامه ی مشخص، تصاویر و ویدئوهای باکیفیت، گارانتی اصالت، تضمین مناسب ترین قیمت و ارسال رایگان مهیا می سازد تا درون میان انبوهی از ایده های بدیع و سبک های متنوع، به ریختگی هنری مورد نظرتان مشت واضح کنید. تو چونک تنوع وسیعی از کالاهای متفاوت مشابه کیف، ظروف مسی، شیشه، خرمهره و سرامیک، چوب، زیورآلات و فرش و همچنین محصولاتی برگرفته از هنر سنتی ایران همچون میناکاری، انگشتر کاری، قلم زنی، فیروزه کوبی فراهم شده است تا از فروش آنلاین تان لذت ببرید. پیشکش با چونک

در مدت جشنواره، پس از تکمیل خرید با ورق ای روبه رو خواهید شد که با کلیک کنار روی «قبض اجر» می توانید شانس خود را بخاطر دریافت تمام خواه اندکی از هزینه ی خریدتان به عارض «حیثیت پیشکش ی چونک» امتحان کنید. علاوه پهلو این، در صورتی که کالای خریداری شده ی شما بخاطر هدیه به دوستان تان باشد، ما درون چونک بوسیله صورت کاملا رایگان محصول تک نظرتان را با بسته بندی خاص و کارت تبریک ارسال خواهیم کرد تا درک رضایت شما را دوچندان کنیم. کفالت چونک

اگرچه تمام کالاهای عرضه شده تو چونک توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گرفته و همگی از ضمانت اصالت برخوردارند، ولی در صورتی که به هر دلیلی از کالای خریداری شده رضایت نداشته باشید، بوسیله شما تضمین می دهیم که تا ۷ روز امکان بازگشت کالا برای شما مجهز خواهد حیات.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین صنایع دستی چونک، مشت سازه ها را مشاهده کنید و در فرصت موجود، از تخفیف های اختصاص بهره مند شوید.