فراخوان ال جی بخاطر شریک شدن در طراحی محصولات روشنایی با فناوری اولد

بنا به گزارش وب‌سایت DeZeen، شرکتال‌جی برای جذب طراحان و معماران، به‌منظور عرضه راهکار‌های عملی درون زمینه‌ی ادغام و به‌کارگیری فناوری روشنایی اولد داخل محصولات و مواد مورد استفاده داخل طراحی تویی ساختمان‌ها فراخوان داده است. طراحان، سازندگان و معماران برگزیده در پروژه ساخت محصولات نوآورانه داخل فناوری فروغ اولد مورد حمایت شرکت ال‌جی ، بالغ بر ۱۰ نفر خواهند بود. برابر اعلام مدیران شرکت ال‌جی، به شرکت‌کنندگان منتخب فرصت پیاده‌سازی ایده‌ها و کمک‌های مالی اعطا خواهد شد.پنل‌ها و صفحه‌نمایش‌های ساخته‌شده به‌وسیله‌ی تکنولوژی اولد که در کافه مارلی واقع در سئول بوسیله کار محزون شده‌اند، فضایی آرام، شیک و دلنشین را بخاطر مخاطب تداعی می‌کنند.

این برنامه به دو بخش تقسیم می‌شود. بخش اول دربرگیرنده فراخوان افراد متخصص برای ارائه ایده تاسیس محصولاتی است که پتانسیل مصرف از فن شناسی روشنایی اولد دارند. البته این ایده‌ها باید نظریه و قابل پیاده‌سازی باشند. ایده‌های ارائه‌شده درون زمینه محصولات روشنایی و غیر روشنایی در صورتی شایان پسند خواهند بود که محصول نهایی، به‌عنوان چراغ یا روشنایی عمومی طبقه‌بندی نشود.

بخش دوم این فراخوان مربوط به دعوت از معماران و طراحانی است که به‌وسیله‌ی مصرف از محصولات تولیدشده در پروژه‌های خود، از این فن شناسی پناه می‌کنند. برضد مقدر شدن اول، داخل این بخش ایده‌های مربوط به چراغ‌ و روشنایی‌ عمومی نیز پذیرفته خواهد شد. این برنامه به‌هیچ‌عنوان محدود به طراحی و ایده‌های منحصربه‌فرد نیست؛ البته تو صورتی که محصولات شعاع اولد جایگاه واقعی خود را درون صنعتی مدل سازی داخلی ساختمان فاش کنند.

شرکت ال‌جی به مشارکت‌کنندگان منتخب، تو قالب پشتیبانی و دستیار برای برطرف کردن موانع پیش رو، صرف‌نظر از ابعاد و ظرفیت موانع، فرصت عملی کردن ایده‌هایشان را  خواهد داد. این پشتیبانی‌ ممکن است در شالوده مالی یا معرفی محصولات و نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های معتبر بین‌المللی باشد. انتخاب نوع پشتیبانی بوسیله خود مشارکت‌کنندگان واگذار خواهد شد.پنل‌ اولد انعطاف‌پذیر، آزادی و قدرت عمل منحصربه‌فردی به طراحان، بخاطر پیاده‌سازی طرح‌ها و اَشکال نامتعارف می‌بخشد.

اولد از دیودهایی که به‌طور طبیعی از خود تلالو مشعشع می‌کنند تشکیل می‌شود. ماده‌ی پا بر جا تشکیل‌دهنده پنل‌ اولد، ترکیبات کربن است. اولد طیف نور ملایم و یکنواختی از خود فروزان می‌کند که به‌راحتی و با چشم جاهل مسلح نیز زیبنده مشاهده است.

لامپ‌های الکتریکی اولد درواقع لایه‌ای نازک از مواد کربنی هستند که به‌راحتی توسط طراحان شکل داده می‌شوند و طراحان می‌توانند با استفاده از آن‌ها، مشکل‌ترین و پیچیده‌ترین طرح‌ها را به‌راحتی پیاده‌سازی و اجرا کنند.توکوجین یوشیوکا با همکاری همدستی ال‌جی، در هفته مُد و طراحی میلان از چراغ‌های اولد مصرف کرد.

انبازی ال‌جی پیش از این همچنین از چراغ‌های اولد تو تأسیسات و پروژه‌های مشترک خود مصرف کرده است. این برند امسال با همدستی طراح معروف، راس لاوگرو، دو پروژه نورپردازی به نمایش گذاشت و تکنولوژی را به داستان‌های علمی -تخیلی بدل کرد. آخرین پروژه مربوط به نورپردازی هفته مُد میلان درون اوایل امسال وجود.

آخرین مهلت ثبت‌نام درون  این فراخوان، ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ اعلام شده است. ولی پیش‌بینی می‌شود این فراخوان تا زمان تکمیل ۱۰ کُرسی مورد نظر شریک ال‌جی ادامه داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید بوسیله وب‌سایت ال‌جی دیسپلی رجوع کنید.بیشتر بخوانید:مایکروسافت فرم‌ورک Fluid را به‌منظور یکپارچه‌سازی اسناد آفیس معرفی کردتیم کوچک طراحی اپل و اعضایی که آن را ترک کردنداپل، نمایشگرهای هیبریدی با ویژگی‌های OLED و QD-LED می‌سازدزیان عملیاتی ال جی داخل سه ماهه مبدا سال ۲۰۱۹فاکسکان، ترقی فناوری نمایشگر میکرو LED اپل را از کار افتادن کرد