طراحی دفتر امر رد هت، شعبه بوگوتا کلمبیا

رد هت (Red Hat ) یک مشارکت نرم‌افزاری است که دکه مرکزی ‌آن درون کارولینای شمالی استراحت دارد. این مشارکت که در حوزه‌ی فناوری فعالیت می‌کند، درون سال ۱۹۹۳ تأسیس شده است.

داده ها کلیشرکت طراح: aei کارفرما: رد هتمتراژ: ۴۵۶ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: بوگوتا، کلمبیا

شریک شدن aei، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساختمانی و طراحی دکوراسیون تویی تو کشور کلمبیا است که طراحی دکه کار رد هت واقع درون شهر بوگوتا را پیاده شدن عهده داشته است. ایده‌ی خلاقانه‌ی «با ما آسوده‌خاطر باشد»، شعار تبلیغاتی و مبنای امر این شرکت ساختمانی بوده که از آن برای معرفی ویژگی‌های اختصاص این انبازی و کسب و امر خود استفاده کرده است؛ در منبع شرکت aei این ایده‌ی مفهومی را در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکه حکم رگه هت به حکم خمود است با این هدف که بتواند محیطی ایمن، مطبوع و خوشایند ساختن نماید. طراحی خاص و منحصربه‌فرد این شرکت، بوسیله مشتریان و مراجعین این حس را منتقل می‌کند که از اطلاعات مشتریان به بهترین لباس ممکن محافظت و حراست خواهد شد؛ به عبارت دیگر مدل سازی داخلی دفتر حکم رد هت حس اطمینان و آسایش تامل را به مشتریان منتقل می‌کند.

داخل این شرکت، مدیریت اطلاعات و داده‌ها از عادت فضای ابری صورت می‌گیرد؛ بنابراین طراحان داخلی از آن به‌عنوان یک ایده بخاطر اجرای دکوراسیون کاربرد کرده‌اند در لب آن‌ها سعی کرده‌اند که ارتباطات و فن شناسی را در فضای تویی باهم اتحاد کردن با استفاده از مفاهیمی متشابه واقف کردن اطلاعات،‌ خروجی، تصاویر، نور، علائم و نمادها بوسیله تصویر بکشند. علاوه‌ پهلو این، ایجاد چنین محیطی درون دفتر کار، یکی از راه‌های افزایش خلاقیت و نوآوری کارکنان به احصائیه می‌رود.

در ادامه نگاهی به تصاویر گرفته‌شده از دفتر فقره رد هت داخل بوگوتا خواهیم انداخت:

بیشتر بخوانید:محیط کار باز مناسبت و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می‌کندآینده محیط‌های کاری چگونه است؟زیباترین دفاتر کاری دنیا تو سال ۲۰۱۸طراحی دکه فرمان Slack؛ تورنتوطراحی دفتر کار ادوبی؛ لندن