نقشه کشی دکه لینکدین، شعبه مونیخ

اطلاعات کلیشرکت برنامه ریز: ایلپریسماکارفرما: لینکدینمتراژ: ۱۸۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: مونیخ، آلمان

تو قسمت جدید آشنایی با طراحی و دکوراسیون شرکت‌های مطرح دنیا به سراغ شعبه‌ی دیگری از دفتر کار لینکدین تو مونیخ، آلمان رفته‌ایم. لینکدین مطرح‌ترین جامعه‌ی مجازی برای کسب‌وکار است که توانسته میلیون‌ها کاربر را از سراسر دنیا جذب کند.

در یکی از قسمت‌های تجسس دفترهای کاری، به طراحی دفتر کار لینکدین پرداختیم که درون پاریس، فرانسه  واقع است. حال به سراغ دفتر کار مونیخ لینکدین رفته‌ایم. این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع مساحت دارد که ۱۲۰۰ متر مربع نسبت به شعبه پاریس کوچک‌تر است.

لینکدین طراحی این دفتر فرمان را به شرکت معماری ایلپریسما واگذار کرده که شهریه طراحی شعبات مختلفی از لینکدین را کنار عهده داشته است.

ایلپریسما برای نقشه کشی دفتر فرمان مونیخ لینکدین از فرهنگ آن ایالت الهام محزون است. در دفتر کار می‌‌توان تلفیقی از لوح و فلز را مشاهده کرد. در واقع جایی از دفتر تراشیدن که نتوان استفاده از اشیاء و دکوراسیون ساخته‌شده از چوب را مشاهده کرد.

دفتر کار مونیخ بخاطر لینکدین از نظر اقتصادی و درآمدزایی اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین علت ایلپریسما درون نقشه کشی دکه فقره لینکدین سعی کرده است فضا و اکوسیستمی برای نیکوترین بهره‌وری و والاتر بردن عملکرد کارکنانش بسازد. با تیمار نگاهی به تصاویر گرفته‌شده از دفتر کار لینکدین تو پاریس می‌اندازیم.

بیشتر بخوانید:محیط کار باز مناسبت و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می‌کندآینده محیط‌های طرز کار چگونه است؟زیباترین دفاتر کاری گیتی درون سال ۲۰۱۸طراحی دفتر حکم Slack؛ تورنتوطراحی دفتر حکم ادوبی؛ لندن